Pierwszy sekspozytywny portal dla kobiet o erotyce, seksie i intymności.
Artykuły

7 powodów, dlaczego warto pokochać swój mały biust

Mały nie znaczy gorszy! Jak się mawia… co się w dłoni mieści, to się dobrze pieści 😉 Jesteś posiadaczką piersi w rozmiarze A/B? Nie musisz czuć się gorsza, w tym o to wpisie dowiesz się dlaczego mały biust mimo rozmiaru ma tyle zalet.

Marzysz o pełnych kobiecości, krągłych kształtach? Nie zdajesz sobie sprawy jaką ulgą jest posiadanie mniejszych piersi, serio! Przedstawiamy ci kilka powodów, dzięki którym powinnaś przychylniej spojrzeć na swój biust.

Po pierwsze:

  • Możesz przebierać i wybierać w różnych modelach biustonoszy, bez zmartwień, że trochę ci się ‘’wylało’’. Tak, małe biusty mają to do siebie, że łatwiej znaleźć stanik, który nie dość, że ładnie go wyeksponuje to będzie doskonale leżał!

Po drugie:

  • Możesz swobodnie uprawiać sport i nie obijać sobie brody skaczącymi piersiami. Żarty na bok! Duże piersi = spore obciążenie dla kręgosłupa i przeszkoda wielu dyscyplin sportowych – w dodatku powoduje to dwa razy większe męczenie się. A ty? Ty nie masz tego problemu, nic cię nie ogranicza 😉

Po trzecie:

  • Łatwej mężczyzno utrzymać z tobą kontakt wzrokowy. Nie postrzegają cię stereotypowy – i nie patrzą co chwilę w dekolt. Kobiety z większym biustem niekiedy skarżą się na rozproszenie mężczyzn podczas zwykłej rozmowy. Mniejsze piersi pozostają nieodkrytą tajemnicą i trzymają męską fantazję na wodzy, a kontakt wzrokowy zostaje zachowany.

Po czwarte:

  • Nie chcesz nosić stanika to nie nosisz stanika, proste! Możesz czuć się komfortowo chodząc w luźniejszej lub obcisłej koszulce, pod którą mały biust prezentuje się perfekcyjnie.

Po piąte:

  • Mały biust… lepiej będzie prezentował się w starszym wieku.  Mniejsze piersi wolniej się starzeją, zachowują na dłużej swoją jędrność oraz sprężystość. Możesz się już zacząć cieszyć, że za 20, 30, 40 lat będziesz babcią o seksownym biuście – a i dziadek będzie zadowolony! 😉

Po szóste:

  • Naukowcy z Uniwersytetu Wiedeńskiego odkryli, że satysfakcja ze współżycia jest znacznie większa. Dlaczego? Ponieważ duże piersi są aż o 24% mniej wrażliwe od małych. Ten plus powinien ci się spodobać.

Po siódme:

  • Masz powodzenie wśród mężczyzn ustabilizowanych finansowo! To nie blef, to potwierdziły badania przeprowadzone dla magazynu ,,Psychology Today’’. Panowie, którzy nie mają problemów z pieniędzmi kochają kobiety z małymi piersiami. Kto wie, może niebawem będziesz wiodła luksusowe życie? 😉

Na koniec pragnę dodać, żeby kochać to jak stworzyła nas natura – mały biust w dobrze dobranej bieliźnie potrafi zdziałać cuda. Zresztą… Małe jest piękne!

Piszesz opowiadania?

Opublikuj je u nas!

Instrukcja wysyłania opowiadania

Jakie opowiadania chcesz przeczytać?

Wypełnij anonimową ankietę
Oceń wpis!
Ocen: 2 Średnia: 4

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *