Pierwszy sekspozytywny portal dla kobiet o erotyce, seksie i intymności.
Ciało

Dlaczego powinnaś się regularnie masturbować?

Ludzie się masturbują – to żadna nowość. Częściej robią to mężczyźni (84 procent) niż kobiety (72 procent). 44 procent mężczyzn, którzy lubią zabawiać się solo, praktykuje to dwa razy w tygodniu lub częściej. To samo mówi tylko 13% kobiet. Wniosek? Zdecydowanie zbyt wiele pań wierzy, że do tanga trzeba dwojga i że taniec w pojedynkę jest gorszy. Masturbacja ma bowiem sporo zalet, z których sporo osób nie zdaje sobie sprawy.

Z jednej strony żyjemy w czasach, w których masturbacja przestaje być tematem tabu, a z drugiej wiele z nas uważa, że pieszczenie własnych piersi czy łechtaczki jest nie fair wobec księcia, który kiedyś nadjedzie (na rumaku lub nie). Ale chwila! Skoro masz ochotę na igraszki w danym momencie, to czemu je wielokrotnie bagatelizować na rzecz bliżej nieokreślonej przyszłości? Czemu oddawać swoje potrzeby w ręce kogoś, kogo akurat nie ma obok, albo kogo jeszcze nie poznałaś? Oto powody, dla których powinnaś wziąć sprawy we własne ręce – dosłownie!

Endorfiny

Kojarzysz też wieczór, kiedy wracasz styrana po stresującym i wyczerpującym dniu w pracy i marzysz, aby zrobić dla siebie coś wyjątkowo miłego i relaksującego? Do pakietu: „wanna, świeczki, książka, ulubiona playlista” powinnaś dorzucić masturbację. Samodzielne pieszczoty działają bardzo rozluźniająco, a do tego sprawiają, że nasz organizm wydziela endorfiny, czyli hormony szczęścia. Zasłużyłaś na to!

Poznawanie własnego ciała

A skoro wypatrujesz swojego księcia lub po prostu chcesz poprawić jakość stosunków ze swoim obecnym partnerem – masturbacja pozwala poznać własne ciało. Będziesz dzięki własnym doświadczeniom wiedziała, gdzie lepiej dotykać, a gdzie nie i w jaki sposób to robić. Pomożesz sobie i partnerowi uniknąć w ten sposób niejednego błędu.

Jak wprawić się w odpowiedni nastrój?

  1. Dotykaj się w miejscach, których głaskanie ma na ciebie niesamowity wpływ: po wewnętrznej stronie ud, za kolanami i uszami oraz po karku.
  2. Zapal świeczkę zapachową. Aromaty lawendy i dyni zwiększają przepływ krwi w pochwie o 11 procent!
  3. Obejrzyj lub przeczytaj coś, co rozbudzi twoją wyobraźnię. Może to być książka, opowiadanie erotyczne, film albo gify. Wybieraj to, co na ciebie działa najlepiej.

Piszesz opowiadania?

Opublikuj je u nas!

Instrukcja wysyłania opowiadania

Jakie opowiadania chcesz przeczytać?

Wypełnij anonimową ankietę
Oceń wpis!
Ocen: 3 Średnia: 4.7

Nie boję się żadnych tematów. Staram się poszerzać wiedzę i dzielić nią. Swoje ciało znam jak własną kieszeń.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *