<< Poezja miłości
Neon      poniedziałek, 19.04.2010

.:Miłość:.

Oceń ten artykuł
średnia:

0

(0 głosów)
Ktoś bardzo Cię kocha - niepowiem ci kto i myśli o Tobie – nie powiem ci co i w myślach całuje – nie powiem ci jak bo tęskni i czuje ze Ciebie mu brak ktoś bardzo ci bliski – nie powiem ci kto chciałby Ci wyznać - nie powiem ci co lecz serce ci powie za tydzień lub dwa że ten kto Cię kocha to właśnie JA

Zobaczyłam Cię przypadkiem,przypadkowo Cię poznałam,no i całkiem przypadkowo Ciebie pokochałam.Nie sztuka powiedzieć Kocham i mieć małe przeżycie. Sztuka powiedzieć szczerze i Kochać przez całe życie ...

Pokochałam oczy Twe i chcę patrzeć tylko w nie. Zobaczyłam usta Twe pokochałam także je. Choć spojrzenia chwilę trwały podobałeś mi się cały. Wszystko Twoje miłe jest,każde słowo, każdy gest. Za ten wiersz się nie gniewaj bo ja naprawdę Kocha Cie!

Mój kwiatuszku, mój wspanialy. Mój jedyny ukochany. Moje serce Ciebie chce, cierpi kiedy nie ma Cie. Wczoraj w nocy coś mi się śnilo, że moje serce obok Twego serca biło. Rano się budzę - lecz zamiast obok Twego serca leże obok ściany.

Myślę o Tobie dniem i nocą Gdy blade na niebie gwiazdy migocą Z radością słucham dźwięk Twojego imienia Kocham, tęskne i śle pozdrowienia.Nieważne jak wyglądasz ważne kim jesteś. Milosc przy kosci... Maaasa radosci... Blogosc miekkosci... Cud okraglosci boskich oblosci...

Dałem Ci serce, dałem Ci wiarę i Cię mocno pokochałem, ale pewności mi było brak, gdy zostaliśmy sam na sam! Jak czas płyną to myślałem o Tobie cały czas, bo w myśli kochałem Cię cały czas!

Chciałabym być słońcem Twego lata, chciałabym być świtem Twego dnia. I gdy nocą chłód zapanuje nad wiatrem chciałabym Ci w dłoniach ogrzać świat.Ty jesteś dla mnie powietrzem a bez powietrza nie mogę przetrwać.

Uśmiechnij się:) Dlaczego? Bo ja się uśmiecham do Ciebie!
Kochać - to marzyć, kochać - to śnić. Kochać to znaczy w tęsknocie żyć.
W dzień o Tobie myślę w noc o Tobie śnię, bo Ty nawet nie wiesz jak ja kocham Cię.
Dotykasz mego serca, wzbudzając uczucie miłości, bez słów wypowiedzianych w rozkoszy i radości.

Przy blasku księżyca, wśród nocnej ciszy o Tobie myślę...lecz Ty mnie nie słyszysz...i nawet nie wiesz, że ktoś o tej porze, myśli o Tobie i spać nie może!Jeśli chcesz być kochanym, bądź wart miłości.


Jesli kobieta to nie okruszek. Zaokraglony jak bombka brzuszek wiecej rozkoszy w sobie pomiesci niz wychudzonych desek czterdziesci. Idz w swiat z wedkarstwa czerpiac nauki - warto polowac na duze sztuki.
Jesli kobieta - tylko pluszowa, stado chudzielcow moze sie schowac, bo tylko Taka opor twoj skruszy, a gdy odejdzie nie tylko duszy lekko sie zrobi. W pelni swiadomie zasmakuj bracie w ciala ogromie.

Nie obiecuję Ci wiele, bo tyle to prawie nic. Najwyżej wiosenną zieleń, najwyżej pogodne dni, najwyżej uśmiech na twarzy. I dłoń w potrzebie. Nie obiecuję ci wiele, bo tylko po prostu siebie.

Jeszcze zdążymy naszą miłością siebie zachwycić, siebie zachwycić i wszystko w krąg. Wojna to będzie straszna, bo Bóg nas będzie chciał zniszczyć, lecz nam się uda zachwycić go.

Z znów przychodzi mroczna noc, a z nią nachodzi mnie rozmyślań moc. O tym jak czas razem spędziliśmy i ile przy tym gawędziliśmy. Chwilami malował się smutek, rozterka i gdy teraz spowija mnie ciepła kołderka, myślę co mogło Cię tak bardzo zasmucići w jaki sposób mogę Twoje troski skrócić. Lecz jedyne co mogę Ci ofiarować, to dozgonną wdzięczność i za miłość dziękować...

Dlaczego Cie kocham Dlaczego asz tak Dlaczego me serce czuje twuj brak Dlaczego bez ciebie smutne so dni A do moich rozmyslen powracasz wciosz ty!!!!!!
Czytany 2651 razy

Podobał Ci się ten tekst? Podziel się nim z innymi:

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież