Pierwszy sekspozytywny portal dla kobiet o erotyce, seksie i intymności.
Opowiadania konkursowe

Opowiadania konkursowe

Aby zmotywować nasze czytelniczki do przelania na papier ciekawych historii, organizujemy konkursy, w których wyłaniamy najlepsze talenty, jeśli chodzi o opowiadania erotyczne. Oto prace, które naszym zdaniem warto przeczytać.

Sadyzm w cenie najmu

Moje najkrótsze zamieszkanie trwało cztery dni. Po tym czasie nie byłam w stanie nawet siedzieć i z bólem między nogami oraz kilkoma dorodnymi siniakami wyprowadziłam się do uroczego beztroskiego mieszkanka dwóch lesbijek. Ale wcześniej był dziki współlokator…

Erotyczna przygoda – Marta

Dzisiaj opowiem Wam swoją erotyczną przygodę. Nazywam się Emily Roots. Mam 25 lat. Na co dzień studiuję na Uniwersytecie Columbia, a w weekendy dorabiam sobie. A ! Zapomniałam dodać, że uczę się Filologii Francuskiej. Mieszkam ze współlokatorem (ale to opowieść na później ;) ).

Wycieczka – Eliza

Lubimy częste wycieczki. Wycieczki samochodem. Tego dnia zaproponował dłuższą przejażdżkę. Był ciepły jesienny wieczór. Siedzieliśmy w aucie nie mówiąc nic tylko uśmiechając się do siebie jakbyśmy oboje myśleli o tym samym co się za chwilę wydarzy.