Pierwszy sekspozytywny portal dla kobiet o erotyce, seksie i intymności.
Opowiadania erotyczne

Szczypta ostrej dominacji do smaku

Z słuchawek dobiegały westchnienia i jęki. John siedział przed komputerem i zabawiał się swoim fiutkiem. Nieczęsto miał okazję pobyć w mieszkaniu sam. Dziś nikt nie patrzył mu przez ramię, więc włączył sobie film. Nie słyszał, kiedy Kate weszła do pokoju. Stanęła za nim. Na ekranie komputera jakaś kobieta właśnie wymachiwała pejczem przed nosem swojej ofiary. Ewelina sięgnęła po opaskę leżącą na półce. Podeszła do Jacka od tyłu, złapała go i przydusiła ręką:

– Ładnie tak bawić się beze mnie? – wyszeptała mu do ucha nie zwalniając uścisku. Drugą ręką założyła mu opaskę na oczy Shhh – siedź grzecznie albo zostaniesz ukarany – powiedziała. Wzięła sznurek i związała swojego chłopaka okręcając go wokół jego rąk, szyi i penisa. Zdjęła bluzkę odsłaniając piersi. John chciał coś powiedzieć, ale zanim to zrobił wzięła zamach i uderzyła go wymownie w twarz:

– Odezwiesz się, jeśli Ci pozwolę, a teraz milcz! – krzyknęła – rozumiesz? – John skinął głową. Kate wzięła spinacze do bielizny i zaczęła przyczepiać je do jego klejnotów.

– Wypnij się – poleciła. John uklęknął i oparł się na łokciach. Sznurek, którym był związany i spinacze sprawiały mu ból. Dziewczyna włożyła palce w jego odbyt i zaczęła nimi poruszać. Dawała Johnowi mocne klapsy, aż jego pośladki zrobiły się czerwone. Założyła sztucznego penisa i zaczęła posuwać Johna jednocześnie smagając go zamszowym pejczem po plecach.

– Wypnij się bardziej! – poruszała biodrami coraz szybciej. Złapała go za szyję i przydusiła – Masz dość?

– Tak – wystękał John. W tej chwili przerwała. Podeszła do niego, złapała go za włosy i skierowała jego wzrok w kierunku biurka

– widzisz tą kamerę? – zapytała, a John skinął głową – jest włączona. Masz teraz swój własny film…
 

 ~lawenda

 

Użyte:

 – Opaska na oczy Shhh
– zamszowy pejczyk Fancy Flogger 

Oceń wpis!
Ocen: 1 Średnia: 3

Piszesz opowiadania?

Opublikuj je u nas!

Wyślij je na adres: [email protected]

Jakie opowiadania chcesz przeczytać?

Wypełnij anonimową ankietę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *