Pierwszy sekspozytywny portal dla kobiet o erotyce, seksie i intymności.
Opowiadania erotyczne

Obowiązkowa Cam Girl

Anka była zwyczajną dziewczyną. Przynajmniej tak postrzegali ją wszyscy współpracownicy. Brązowe włosy, zawsze mocno ściągnięte w koński ogon nie dodawały jej urody. Postarzały ją i nadawały jej rysom ostrego wyglądu, co sprawiało, że wyglądała jakby wiecznie była niezadowolona.

Dezaprobata – tak, to właśnie notorycznie wyrażała jej mina. Nie zależało jej ani na tej pracy, ani na znajomościach w niej zawartych. Dlatego zawsze do pracy przychodziła ostatnia, wychodziła zdecydowanie pierwsza. Nie inaczej wydarzyło się dziś. Szybko zbiegła po schodach, w pośpiechu narzucając na siebie płaszcz oraz natarczywie machając na nadjeżdżającą taksówkę.

Dzisiaj wyjątkowo się jej spieszyło, miała umówionego klienta. I miała swój malutki sekret – nocami przeobrażała się w wyuzdaną call girl. Dzisiaj wyjątkowo wcześniej, ponieważ ją i jej klienta dzieliła spora różnica czasu. – Ma facet szczęście – pomyślała Anka. – Dzisiaj jestem wyjątkowo napalona.

Wchodząc do domu, szybkim ruchem rozpuściła długie włosy i zrzuciła z siebie sukienkę. Zawsze była przygotowana – piękna bielizna dodawała jej odwagi i za każdym razem poprawiała humor. Nie musiała się również malować – krwistoczerwona szminka zawsze gościła na jej ustach i dodawała jej animuszu.

Rozsiadając się na kanapie włączyła kamerkę. Już na nią czekał.

Figlarnym gestem przesłała mu całusa. Lekka muzyka w tle wprawiała ją w dobry nastrój. Ambient. Najlepszy do seksownych wideorozmów.

Delikatnie wodziła palcem po swojej szyi i karku, delikatnie przerzucając włosy z lewej na prawą stronę. Wiedziała, że  uwielbia kiedy to robi, zresztą większość jej klientów uwielbiała jej długą i smukłą szyję. Wiła się w niepokojący rytm muzyki oddychając coraz ciężej. Dłońmi przejechała po obfitych piersiach, przez miękki stanik widać było jej stwardniałe z podniecenia sutki. Ich kolor przebijał przez jasnoróżowy kolor bielizny, nadając im wygląd soczystych owoców. Nie ściągając ponętnego stanika włożyła palec do ust seksownie ssąc. Lewą dłoń wsunęła pod cienki materiał majtek. Plecy wygięła w łuk, rytmicznie, ale wciąż powoli poruszając się w górę i dół ocierała się o wierzch swojej dłoni.

Wielkimi oczami cały czas patrzyła w oko kamerki uśmiechając się wyzywająco.

Wilgoć odznaczyła się na jej bieliźnie, zmysłowo więc ją ściągnęła, jednocześnie sięgając po ukryty za poduszką wibrator. Był naprawdę duży i gruby. Zachichotała, widząc podniecenie na twarzy swojego klienta. Wygodnie układając się na plecach, z szeroko rozłożonymi nogami zapewniła mu naprawdę imponujące widoki. Ich głębokie oddechy mieszały się z szumem mikrofonów oraz drżeniem ambientowej muzyki. Anka miała wrażenie, że to ona właśnie nadaje jej tempo, kiedy powoli zaczęła wsuwać wibrującą zabawkę w swoje wnętrze. Raz wolno, raz mocniej wkładała ją do środka, oddychając coraz głośniej. Włosy mieszały się z jej oddechem, a po palcach spływała wilgotna ciecz.

Podniecenie sięgało zenitu. Nie zamierzała jednak kończyć na jednej pozycji. Odrzuciła wibrator i klęknęła na kolana, odwracając się tyłem do swojego wirtualnego przyjaciela, który ledwie powstrzymywał już wytrysk przyjemności. Widziała to wymalowane na jego twarzy. Seksownie nęcąc pośladkami, wkładała w siebie całą dłoń, coraz szybciej i szybciej. Kątem oka zerkała do kamery, swawolnie się uśmiechając. Oddech przyspieszył, a tempo muzyki przestało być wystarczające. Czuła nadchodząca wielkimi krokami falę rozkoszy. Bez opamiętania pieściła łechtaczkę, jednocześnie wsuwając do środka kilka palców. Oddech, wdech, oddech, oddech… przenikliwy jęk podniecenia rozległ się w powietrzu. Spazmatycznie drżąc opadła na łóżko, a jej uda zalała gorąca wydzielina. Cała pulsowała. Minuta wystarczyła jej na opanowanie oddechu, odwracając się w stronę kamerki lubieżnie oblizała palec i posłała oczko. Wiedziała, że do niej wróci. Raczej prędzej niż później – pomyślała, uśmiechając się z satysfakcją.

Piszesz opowiadania?

Opublikuj je u nas!

Instrukcja wysyłania opowiadania

Jakie opowiadania chcesz przeczytać?

Wypełnij anonimową ankietę
Oceń wpis!
Ocen: 5 Średnia: 2.4

Ten artykuł ma 1 komentarz

  1. Opowiadania cuckold

    Świetne! Podoba mi się Twój styl pisania, będę wpadała co jakiś czas 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *