Pierwszy sekspozytywny portal dla kobiet o erotyce, seksie i intymności.
Opowiadania czytelniczek

Koleżanki z podstawówki

Pukam do drzwi, cisza. Już miałam odchodzić lecz słyszę tuptanie koło drzwi i wołasz, – otwarte! Wchodzę i widzę jak cieszysz się na mój widok, nie widziałyśmy się od czasów podstawówki i w końcu udało nam się spotkać. Całujemy się w policzek na przywitanie z uśmiechem na twarzy.

Nie czekamy zbyt długo bo od razu otwieramy wino na które umawiamy się już od kilku lat 😉 każda z nas opowiada o swoim życiu, wzlotach i upadkach. Lampka za lampką i wina już nie ma, otwieramy następne, super się rozmawia, co chwilę spoglądamy sobie w oczy i mimowolnie dotykamy a to dłoń czy udo. Muszę przyznać, że zaczyna mi szumieć i coraz częściej spoglądam na Twoje wielkie piersi, chyba to zauważasz, ale albo nie dajesz tego po sobie poznać, albo Co się to podoba, ale chyba to drugie, bo zauważyłam, jak rozpinasz co chwilę guziczki z koszuli ukazując coraz więcej Twoich kształtnych i pełnych piersi.

Podnieca mnie to, czuję jak robi mi się mokro.

Spoglądam, na Twoje usta, tak bardzo chciałabym je pocałować i podgryźć MMM, dotknąć językiem i poczuć na sobie Twój oddech, czekać aż krople potu będą spływać że zmęczenia po Twoim ciele! Ach! Marząc tak nawet nie zauważyłam, że położyłaś swoją dłoń na moim udzie i zbliżasz swoje usta do mojej szyi.

Zadrżałam! Jęknęłam, aż zaczęłaś się śmiać 😉 zbliżyła usta do moich ust i delikatnie musnęłaś, odpływam! Miałam ochotę na to od początku spotkania, a teraz Twój ciepły język jest splątany z moim! Ach, zrzuciłaś ze mnie ramiączka z sukienki i dobierasz się do mojego stanika, chcesz uwolnić moje piersi.

Przerywam Ci i popycham Cię na wersalkę, żebyś się położyła, podwijam Twoją kieckę i dotykam językiem Twoich majtusi!

MMM nie mogłam tego przedłużać, mam taką ochotę by wylizać Twoje soczki, żeby dotknąć Twojej mokrej cipki, żeby ją poczuć! Odciągasz moją głowę, ściągasz majtki i pokazujesz paluszkiem na Twoją nabrzmiałą cipkę, od razu swoim językiem zaczęłam ją lizać, od dołu po samą łechtaczkę!

Liże i ssę Twoją łechtaczkę. Wijesz się i pojękujesz, uwielbiam to! Chcesz żebym włożyła paluszka 😉 wkładam od razu dwa, szybko i głęboko nie przestawiając lizać Twojej cipy, ach uwielbiam Twoje soczki, tak ładnie tam pachniesz mmm.

Posuwam Cię tak, cała drżysz i dociskasz moją głowę do cipki, ach, tak bardzo jestem podniecona! Czujesz to, zrywasz się szybko i uciekasz z pokoju, trochę zdenerwowana, ale czekam.

Wracasz mając w dłoni wibrator , wkładasz go do ust i ssiesz jak kutasa uśmiechając się zalotnie.

Każesz rozłożyć mi nogi, i zaczynasz mnie lizać! Tak bardzo tego chciałam! Czuję jak twarde są moje sutki i chyba to odkryłaś, bo zrzuciłaś mój stanik, zaczęłaś lizać moje sutki jednocześnie wkładając mi dwa paluszki w moją ciepłą, mokrą cipkę! Zaraz dojdę! Jest tak cudownie! Mam dreszcze ! Jęczę i czuję jak moją cipka zaraz eksploduje! Nagłe poczułam w mojej ciasnej dupce Twój paluszek, ach !!!

Piszesz opowiadania?

Opublikuj je u nas!

Wyślij je na adres: [email protected]

Jakie opowiadania chcesz przeczytać?

Wypełnij anonimową ankietę
Oceń wpis!
Ocen: 25 Średnia: 2.9

Ten artykuł ma 1 komentarz

  1. Kamil

    Widzę, że próbujesz załapać styl pisania NIEGRZECZNEJ 69 ale nie do końca jest to udane opowiadanie 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *