Pierwszy sekspozytywny portal dla kobiet o erotyce, seksie i intymności.
Opowiadania czytelniczek

Samotna żona

Często zostawała sama. Taka męża praca. A nawet jak był, to jakby każde żyło dla siebie. Pragnęła przygody. Takiej bardzo namiętnej, która pozwoli jej odkryć swoje pragnienia.

Poznała kogoś w sieci, był szarmancki i traktował ją jak księżniczkę. Pisali ze sobą całymi nocami. Ich tematy były coraz bardziej odważne. Zaczęli pisać bardzo erotycznie. Pisali, jak się pieszczą. Opisywali, jak dotykają swoich ciał. Coraz bardziej szli na całość. Siadali razem choć dzieliły ich setki kilometrów i bariera językowa. Łamanym angielskim informowała go co robi. Siadała wygodnie, zdejmowała majteczki rozchylała nogi. Ręką dotykała swojej cipki. Na myśl o nim była mokra, a wargi robiły się nabrzmiałe i rozchylały się ukazując wejście do głodnej szparki. Wsuwała palce marząc o jego twardym pręcie. Pisała, jak bardzo jej dobrze. Jak bardzo chce się z nim pieprzyć! Odpisywał równie szczerze, co doprowadzało ją do szaleństwa. Chciała czuć jak bardzo jest twardy. Och to było szalone, ale wsuwała w swoja cipkę wibrator. Powolutku do samego końca. Naciągała mocno majtki, żeby nie wypuścić tej przyjemnej twardości. Odchylała swoje koronkowe stringi między pośladkami i mocno wyssany palec wsuwała delikatnie w swoja pupę. Tak chciała by ją wypełnił. Była gotowa na wszystko!

Parę dni się nie odzywał. Chciała wyć z tęsknoty. Ale on przyjechał. Podał jej adres, gdzie się zatrzymał. Wzięła dzień wolny w pracy i pognała poznać swoja cipkę z jego męskością. Otwarł jej drzwi. Bez słów rzucili się na siebie jak wygłodniałe wilki. Obsypywali swoje ciała pocałunkami. Dotykali się. Czuła, jak on rośnie gotowy do wypełnienia jej szparki. Zdjął jej majtki, były mokre. Pchnął ja na łóżko i zaczął lizać jej cipkę delikatnie wsuwając palec w jej pupę. Szalała z rozkoszy. Wiła się i głośno jęczała. W dłoni trzymała jego fiuta. Chciała go w sobie. Szepnęła mu do ucha „fuck me” podniósł ja od razu i mocno nabił na swojego pręta. Usiadł a ona ujeżdżała tego wyśnionego najseksowniej jak umiała. Ściskał jej piersi, lizał szyje. Uciekł z cipki żeby mogła na czworaka wypiąć się i znów mocno się w nią wbił. Penetrował jej obie tajemnice. Czuła ze odlatuje. Wysunął się i obficie trysnął na jej pośladki. Czuła jak gorąca sperma spływa po jej ciele. Wsunęła mu w kieszeń swoje majtki.. Rżnęli się tak jeszcze kilka razy.

Warto czasem marzyć.

Lady.Sweet

Piszesz opowiadania?

Opublikuj je u nas!

Wyślij je na adres: [email protected]

Jakie opowiadania chcesz przeczytać?

Wypełnij anonimową ankietę
Oceń wpis!
Ocen: 5 Średnia: 3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *