Pierwszy sekspozytywny portal dla kobiet o erotyce, seksie i intymności.
Opowiadania czytelniczek

Przyjemne doznanie

Zaczęło się od artykułu w czasopiśmie mamy o autoerotyzmie. Na początku bez efektów, potem bylo lepiej bo potrafiłam się bardzo podniecić. Ale pierwszy orgazm miałam dopiero kilka miesięcy temu. Byłam tam podniecona pieszczotami z moim chłopakiem, ze po jego wyjściu wystarczyło kilka minut pieszczenia mojej łechtaczki i przeżyłam pierwszy orgazm.
Robię to dość nieregularnie. Czasami dwa, trzy dni po kolei, a potem nawet dwa tygodnie przerwy. Robię to wtedy kiedy naprawdę mam na to ochotę. Prawie zawsze robię to wieczorem, we własnym łóżku. Pieszczę swoje piersi, potem uda i na końcu docieram do cipki. Pocieram łechtaczkę albo wykonuje ruchy dookoła niej. Orgazm czasami przychodzi dość szybko, ale innym razem trwa to dość długo. Moje doświadczenia są bardzo skromne. Jestem jeszcze dziewica i na razie tak ma zostać.
(..)
Siedząc przy komputerze nie odczuwam potrzeby natychmiastowego rozładowania się. Raczej powoli narasta we mnie podniecenie ale, jakby to powiedzieć, psychiczne a nie fizyczne. Prawie nigdy w takiej sytuacji nie robię się mokra i nie odczuwam potrzeby dotykania się. Ale za to kiedy później kładę się do łóżeczka… to jest zupełnie inaczej. Zaczynam od delikatnych pieszczot sutek, tak koniuszkami palców. I czasami to wystarcza, żeby podniecenie bardzo szybko wzrosło.

Potem pełnymi dłońmi dotykam moich piersi, zamykam je w dłoniach. Jedna rękę zsuwam niżej, przez brzuch na uda, druga przez cały czas pieści moje piersi – aż do samego orgazmu. Później jednym paluszkiem przeciągam wzdłuż szparki. Włoski mam króciutkie i nie jest ich zbyt wiele, dlatego zwykle czuje jej wilgoć.

Potem rozchylam nogi i leciutko dotykam lechtaczki. Trącam ja z boku na bok albo przesuwam wzdłuż, aż do wejścia do pochwy. Raz mocniej potem znowu słabiej, szybciej albo wolniej. Trwa to rożnie, czasem 10 minut ale niekiedy 20. Zdarzyło się tez, ze nie przyszło wcale albo po 1 minucie, ale kiedy przychodzi…

 

DINNA[email protected]

Piszesz opowiadania?

Opublikuj je u nas!

Wyślij je na adres: [email protected]

Jakie opowiadania chcesz przeczytać?

Wypełnij anonimową ankietę
Oceń wpis!
Ocen: 0 Średnia: 0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *