Przerwana masturbacja

 

Obudziłam się wczesnym rankiem, w domu nie było nikogo. Moi rodzice maja własny butik, wiec biorąc pod uwagę to ze jest Sobota, to nie będzie ich przynajmniej do 14.
Jeszcze zaspana poszłam wziąć prysznic. Umyłam włosy i narzuciłam na siebie szlafroczek. Miękki materiał cudownie pieścił moje ciało. Zrobiło mi się bardzo przyjemnie.

Fakt ze pod spodem byłam zupełnie naga a w domu nie było nikogo, niesamowicie mnie podniecił. Postanowiłam to wykorzystać. Zamknęłam drzwi od środka i poszłam do swojego pokoju. Włączyłam komputer. Rozwiązałam szlafroczek i poczesałam Włosy. Otworzyłam stronkę z filmikami. Długo szukałam czegoś podniecającego aż w końcu natrafiłam na filmik, który obfitował w zbliżenia, a to na penisa wchodzącego rytmicznie do szparki, a to na sterczące sutki dziewczyny. Zrobiłam się mokra i bardzo gorąca.

Zachłannie wsunęłam rączkę miedzy uda i dotknęłam zadziwiająco ogromnej łechtuni. W tym momencie usłyszałam pukanie do drzwi wejściowych.

Poderwałam się z miejsca zawiązałam szlafrok, zamknęłam stronkę i poszłam otworzyć drzwi.
Za drzwiami stała koleżanka z pytaniem czy poszłabym z nią na zakupy?
Teraz? -Pomyślałam, ale zamiast tego powiedziałam żeby weszła na chwilkę i poczekała aż się ubiorę.
Po 2 godzinach chodzenia po sklepach i oglądania bez przerwy tego samego, poczułam ze nie mam juz siły. Obładowana zakupami koleżanka zaproponowała żebym wpadła do niej na kawę. Jeszcze godzinę wcześniej odmówiłabym i biegła do domu dokończyć to, co zaczęłam przed jej przyjściem.
Ale teraz, kiedy dochodziła czternasta, a ja nie miałam juz siły na cokolwiek z miła chęcią udałam się do niej.
W jej domu był tylko młodszy brat. Rodzice pojechali na działkę. Dlaczego moi nie pojechali?- Pomyślałam, a przez głowę przeleciała mi wizja moich zabaw sam na sam.

Koleżanka zrobiła kawę, zamknęłyśmy się u niej w pokoju, włączyłyśmy radio.
Brat w pokoju obok grał na komputerze. Marta stwierdziła ze przydałoby się nam cos do tej kawy, mając pewnie na myśli cos słodkiego.
Stanowczo odmówiłam pójścia z nią do sklepu, po 2 godzinach chodzenia po centrum handlowym moje nogi miały zdecydowanie dość. Marta zgodziła się pójść sama.

Kiedy wyszła rozglądnęłam się po pokoju. Położyłam się na jej łóżko i wpadłam na genialny pomysł. Pomyślałam ze w domu nie będę juz dziś miała okazji skończyć mojej zabawy, kiedy rodzice będą się krzątać po domu.
Zamknęłam drzwi tak jak zrobiła to koleżanka, kiedy weszłyśmy do pokoju, pogłośniłam radio i ponownie położyłam się na łóżku.
Bez zbędnych ceregieli zsunęłam majtki i rozłożyłam szeroko nogi. Nie miałam zbyt wiele czasu, bo sklep był ulice dalej.
Naśliniłam paluszek i potarłam nim guziczek. Odwdzięczył się miłym mrowieniem. Położyłam się na brzuchu, uniosłam pupę w pozycji na pieska i zaczęłam przejeżdżać po guziczku jeszcze szybciej. Próbowałam sobie przypomnieć scenki z oglądanego rano filmiku. Mokrą cipkę tej dziewczyny, długiego penisa jej chłopaka, ich jęki….
Drugi paluszek powędrował do dziurki. Wsunął się z łatwością, bo byłam niesamowicie mokra. Po kilku chwilach dyszałam rytmicznie, starając się robić to jak najciszej, a moje ciało wygięło się w łuk.
Poszłam do łazienki wytrzeć się z soczków, a kiedy wróciłam czekała na mnie kawa z ciastkami:)

Piszesz opowiadania?

Opublikuj je u nas!

Instrukcja wysyłania opowiadania

Jakie opowiadania chcesz przeczytać?

Wypełnij anonimową ankietę
Oceń wpis!
Ocen: 4 Średnia: 2.3
1 komentuj

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *