Niepowtarzalne doznania

Przeglądając ten portal natrafiłam na stare opowiadanie „Erotyczne sny”.
Od jakiegoś czasu w sumie to od kiedy zaczęłam być bardziej niegrzeczna niż grzeczna i zostałam uległą mam bardzo często erotyczne sny. Jednak czegoś takiego dziwnego a zarazem pięknego nie przeżyłam jeszcze nigdy.

„ Mój Pan”… i nie mówię tutaj o moim facecie na co dzień…jest inteligentnym, ciepłym i skromnym mężczyzną, chyba nie umie docenić tego jaki potencjał mężczyzny w nim drzemie ma cudowne poczucie humoru i ogrom pozytywu życiowego, którym nieświadomie mnie zaraża.
Tak samo jak ja ma rodzinę i poukładane życie, regularny seks z żoną, dobrą pracę i wspaniałe dzieciaki. Wielu z was zapytało by…to co on jeszcze od życia chce, dlaczego szuka wrażeń na boku? Może dokładnie z takiego samego powodu co ja, potrzebuje zadowolić erotycznie swoje drugie JA.

Ja mogła bym powiedzieć, że nie potrzebuję nikogo innego do erotycznych zabaw bo to co miałam czy też mam w swoim życiu stanowczo zapewnia mi moje potrzeby jak i urozmaicenie.

A może poprawniej mówiąc…potrzeby zwyczajnej kobiety.
Ale…i to wielkie ALE!!!!… to, co dają mi zabawy z „Moim Panem” jest niewyobrażalne, czasami nawet mnie przeraża bo nie lubię zjawisk ani odczuć, których nie można wyjaśnić w prosty sposób. To co czuję, jak czuję i jak silne są moje odczucia podczas samej jego obecności jest niesamowite a co dopiero podczas erotycznych zabaw, nawet już nie wspomnę. I żebyście mieli jasność sytuacji…nasze zabawy są online.
Od czasu tej znajomości jest mi dane przeżywać dość dziwne rzeczy.
Pierwszą jest mój wybuch płaczu…hmmmm…ktoś pomyśli – idiotka! – sama o sobie na początku też tak myślałam bo nie wiedziałam dlaczego ryczę, co się ze mną dzieje. Otóż doznania przyjemności z otrzymywanych orgazmów są tak silne, że całe moje podniecenie nie jest w stanie oddać tej przyjemności w samym orgazmie i przez to dochodzi fala łez. Lecz to zjawisko oznacza również, iż jest to ten czas gdy potrzebuję nie jednego a nawet nie trzech orgazmów przy obecności „Mojego Pana” lecz dużo więcej a zatem przechodzimy do ostrego seksu.
Drugą natomiast rzeczą są sny erotyczne.

Sny bywają różne, raz kocham się z kobietą, innym razem z nieznajomym mężczyzną ale podświadomie w takich snach niby jest też „Mój Pan”, który również uczestniczy w sennej zabawie chociaż nie zawsze widzę jego twarz, lecz zawsze czuję jego obecność.

Taki sen sprawia, iż będąc nieprzytomna zaczynam się pieścić. Wiem, że moja dłoń jest między udami i palcami rozprowadzam wilgoć po całej szparce ale nie mogę się obudzić a może podświadomie nie chcę bo wówczas straciła bym to co czeka mnie we śnie.
Lecz sny mają to do siebie, że kończą się w najciekawszych momentach.
Wówczas budzę się mokra z podniety, niewiele myśląc sięgam po swoją wibrującą zabawkę i bez względu na to czy śpię sama czy też z facetem zanurzam silikonowego penisa w mokrej dziurce i doprowadzam się do szczytowania.
Ale to nie wszystko.

Wyobraźcie sobie sen, w którym jest mnóstwo seksu, wręcz można by nazwać to orgią.

I takie sny również mi się zdarzyły, jednak tutaj moje ciało żyje własnym życiem i absolutnie nie mogę nic z tym zrobić. Mianowicie podczas snu zaczynam odczuwać ogromną przyjemność, narastający orgazm, przyjemność, która zdaje się nie mieć końca. Jestem pewna, że nie dotykam się przez sen w takiej chwili. Wiem tylko, iż leżę na wznak. W miarę narastającej przyjemności moje uda zaczynają się rozchylam. Coraz mocniej  i szerzej nazwała bym to do granic możliwości, tak jak bym chciała przyjąć ogromnego penisa. Po chwili zalewa mnie fala rozkoszy, niesamowitej podniety, totalnego spełnienia. Nadal wiem, że śpię. Po chwili nadciąga kolejny, dużo mocniejszy. Wówczas zginam nogi w kolanach, zapieram się stopami o materac i czekam na ten moment gdy ponownie poczuję wspaniały orgazm. W momencie tego szczytowania zaczynam się mocno prężyć i krzyczeć przez sen, tak przynajmniej mi się wydaje, iż krzyczę. Jednak ten orgazm jest tak silny, że budzę się w momencie, gdy sekundę po nim przychodzi kolejna rozkosz, lecz tym razem szybka i najsłabsza. Wtedy dopiero otwieram oczy. Teraz już wiem, że nie śpię. Budzę się z oddechem podniety. Moje nogi nadal są mocno rozchylone, ręce uniesione do góry a dłonie zaciśnięte na poduszce, krocze całe mokre od moich soczków.
Po takim śnie już nie bawię się dalej gdyż czuję spełnienie a nawet mogła bym powiedzieć zmęczenie.
Ech! Ileż przyjemności można mieć z takiej dziwnej znajomości.  ☺️
Autor: NIEGRZECZNA 69

Piszesz opowiadania?

Opublikuj je u nas!

Instrukcja wysyłania opowiadania

Jakie opowiadania chcesz przeczytać?

Wypełnij anonimową ankietę
Oceń wpis!
Ocen: 10 Średnia: 4.7
6 komentarzy:
 1. Mala says:

  Jaaaaaa pierdziele!!!
  Ale ci zazdroszczę takich odczuć.
  Jeszcze nigdy nie miałam snu erotycznego – cholera!
  Ale żeby płakać z nadmiaru rozkoszy?
  Łaaaaaaaał 👍🏼
  Też tak chcę!

  Odpowiedz
 2. Olo says:

  Co ten facet „twój pan” z tobą robi? To tak naprawdę można???
  Otwórzcie szkółkę gdzie będzie można się nauczyć parę sztuczek, z chęcią skorzystam z waszych porad.
  Pozdrawiam

  Odpowiedz
  • NIEGRZECZNA 69 says:

   Olo…gdyby można było się tego nauczyć to uwierz mi, że zdradziła bym tą tajemnicę chociaż by po to, żeby takie kobiety jak np. Wioletta mogły z tego skorzystać. Ale w naszym przypadku to chyba swój na swego trafił bo mamy niemalże identyczne upodobania w temacie seksu i to co robimy daje satysfakcję nam obojgu 😁

   Odpowiedz
 3. Wioletta says:

  Jestem mamą i żoną od 15 lat, jednak nigdy nie zaznałam orgazmu. Mąż nie jest moim pierwszym mężczyzną dlatego wiem, że problem tkwi we mnie i gdy czytam teraz o tych twoich orgazmach sennych a wcześniej czytałam również inne opowiadania, to aż mnie krew zalewa na myśl ile przyjemnosci mnie ominęło. Teraz postanowiłam coś z tym zrobić i chyba najwyższy czas zasięgnąć porad specjalistów.
  Dziękuje za to opowiadanie bo ono najbardziej mi uświadomiło wielkość mojej straty.
  Wszystkim kobietom życzę takich przeżyć i sobie samej również.

  Odpowiedz
  • TwójPan says:

   Nie czekaj, zrób to sama. Jeśli nie będziesz wiedziała co sprawia Ci przyjemność nie osiągniesz zamierzonego celu.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *