Opowiadania czytelniczek

Nauczyciel

Mieszkałam z mamą. Moja mama miała dwu dniową wycieczkę z pracy. Rano pojechała, a ja postanowiłam że się jeszcze zdrzemnę. 16 miała do mnie przyjść koleżanka – Ewelina, na lekcje matmy. Bo do mnie przychodził korepetytor. Wstałam o 9:30. Weszłam na kompa i nagle naszła mnie ochota na pieszczoty.

Włączyłam sobie filmik jak dwie dziewczyny się obsługiwały. Wyciągnęłam moją kochaną bestię – wibrator, i zaczęłam pieścić nim dookoła moją cipeczkę. Czułam już lekką rozkosz. Kiedy dotarłam do łechtaczki jęknęłam głośno. Rozkraczyłam się jeszcze bardziej i powoli zaczęłam wpychać go coraz dalej. Wzięłam go do ust i chwilkę się nim pobawiłam, i zaczęłam kontynuować to co wcześniej zaczęłam. Z mojej cipki już wypływały soczki rozkoszy. Wsadzałam go coraz dalej i dalej i było mi coraz lepiej. Doszłam do pełnej rozkoszy i dostałam orgazmu. Jęczałam chyba na cały dom. Schowałam wibratorek i poszłam się ubrać. Pół godziny przed 16 przyszła Ewelina. Normalnie siedziałyśmy i gadałyśmy o swoich sprawach. Przyszedł nauczyciel. Usiadł pomiędzy mną a Eweliną na łóżku i zaczął nam tłumaczyć jakiś temat. Jak zawsze musiałam się mocno starać żeby się skupić na tym co mówi, bo on był młody i bardzo przystojny.
-Rozumiecie to?
-Tak. – odpowiedziałyśmy równo
I nagle nauczyciel zaczął głaskać nas po udach. Nie powiem od dawna miałam na niego ochotę, ale zdziwiło mnie to. Jechał ręką coraz wyżej i wyżej i wyżej. Dotarł do mojej cipki i włożył palec za majteczki zaczął pieścić moją cipke. Zostawił na chwile Ewelinę i zaczął mnie całować i ściągać koszulkę oraz stanik. Za chwilę zrobił to samo z Eweliną. Kiedy skończył wstałam i pociągnęłam go do góry dając do zrozumienia że ma wstać. Posłusznie wstał, a ja kucnęłam i zaczęłam ściągać spodnie a następnie bokserki. Jego kutas stał już na baczność. Wzięłam go do ust i zaczęłam ssać. Lizałam mu pałę a za chwilę dołączyła do mnie. Pan nauczyciel powoli odpływał. Na jego twarzy widać było że mu dobrze. Popchnęłyśmy go na  łóżko i dalej lizałyśmy mu chuja. Nagle zaczął wstawać położył mnie na plecy i zaczął bawić się moimi cycuszkami. Ewelina mu pomagała. Lizał mi suta najlepiej na świecie. I schodził coraz niżej po brzuchu, aż doszedł do cipeczki. Ewelina dalej zajmowała się cycuszkami. Nauczyciel zaczął głębiej nurkować w mojej cipce, kiedy dotarł do łechtaczki jęknęłam. Przestał na chwile i zaczął pieścić mnie paluszkiem. Wsadzał i palca w cipe jak jeszcze nikt dotąd. Do tego jednocześnie zaczął lizać mnie po cipce. Jęczałam z podniecenia jak opętana. Zaraz przestał i zaczął zabawiać się z Eweliną. Ja w tym czasie wyciągnęłam wibrator i położyłam go na łóżku. Razem z nim lizałam ją po cipce i po cyckach. Ewelina jęczała ciągle, a z jej cipki leciał strumień soczków. Zostawił Ewelinę i zajął się mną. Położyłam się na skraju łóżka tak że tyłek mi wystawał, tak jak mi kazał. Złapał mnie za nogi i zaczął wsadzać swojego chuja prosto w moją cipkę. Ewelina zobaczyła wibrator. Wzięła go i zaczęła wpychać mi go od tyłu. Byłam podniecona jak jeszcze nigdy dotąd. Soczek lał się nie strumieniem lecz rzeką. Ewelina skończyła mi wkładać i zaczęła sama się zabawiać wibratorkiem. Potem skończył, i musieliśmy skończyć bo miał lekcje jeszcze gdzieś indziej… 🙁

patrycja200841

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *