Pierwszy sekspozytywny portal dla kobiet o erotyce, seksie i intymności.
Opowiadania czytelniczek

List Olivii

Cześć   Mam na imię Olivia i nie żałuje że się onanizuje. To norma, gdy się jest młodym a do tego niezwykle przyjemne. Odkryłam to jak większość osób – przez przypadek. Zawsze wieczorkiem leżałam i ręce z pod kpłderki wędrowały w dół i robiło mi się przyjemnie.

Gdy dosiedziałam się co to jest i że to grzech i tak nie powinno się robić strasznie się wstydziłam. Uważałam żeby nikt mnie nie przyłapał. Takie ukrywanie się jeszcze bardziej podnosiło poziom podniecenie ale tez niepewności. Nigdy nie słyszałam by dziewczyny sie onanizowały ale mi sprawiało to olbrzymia przyjemność.

Pewnego razu poszłam do przyjaciółki. Miała na imię Julka i była dosyć zamknięta w sobie. Niedługo po tym jak dostała neta, poznała, przez gg chłopaka. Był w porządku, miły sympatyczny , ale mieszkał daleko i rzadko się z nim spotykałam. Albo bardzo lubiłam nasze spotkania. Julka nie miała chłopaka, a kiedy ja opowiadałam jak pięknie będzie, gdy razem będziemy chodziły z naszymi chłopakami tylko się śmiała. Julka nie była zbyt otwarta i choć była to moja najlepsza przyjaciółka nie mogłyśmy o wszystkim rozmawiać.

Pewnego razu poszłam do przyjaciółki i rozmawiałyśmy spytała czy się masturbuje. Oczywiście odruchowo odpowiedziałam że nie. Julka od razu zrobiła sie cała czerwona i widać było ze jej głupio. Gdy zapytałam ją czy ona to robi, zamilkła na chwile i powiedziała że często. I że wie że, bo u nich w domu nikt tego nie robi.W oczach zbierała się jej na łzy i powiedziała żebym nikomu nie rozpowiedziała. Zebrałam się na odwagę i powiedziałam ,że to nic złego i tez czasem to robię. Potem gadałyśmy na temat masturbacji i sexu co każda z nas myśli. Na pożegnanie powiedziała dzięki za wsparcie, i że bała sie że będę się z niej śmiać i komuś powiem.

Wtedy zrozumiałam ze to normalne i przyjemne. Julka nabrała pewności siebie i stała się bardziej odważna. Zaczęła rozmawiać z chłopakami. Nawet robiłam to razem z przyjaciółką i patrzyłyśmy na siebie. Nawet tak się zmieniła ze jak poznała kogoś zaczęła wyciągać mnie na imprezki . Niekiedy jak się spotykamy i oglądamy jakiś romantyczny film, czasem sie masturbujemy . Teraz jestem z nią naprawdę szczera i moge z nią gadać o wszystkim. Julka robiła to kilka razy w tygodniu,czasem
ja trochę rzadziej. Zawsze zwierzamy sobie i opowiadamy o sposobach pieszczot. Po kilku miesiącach Julka zapragnęła mieć chłopaka. Teraz chodzimy na podwójne randki. Jeszcze jesteśmy przed pierwszym razem. Zbytnio się mi nie spieszy z sexem bo mam do siebie szacunek. Dobrze to mogę zrobić sobie sama , a takiej przyjaciółki jak Julka życzę każdej dziewczynie.

Olivia z Mazur

Oceń!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *