Grzeszne spojrzenie

Jestem niezbyt wysokim chłopakiem o ciemnych włosach, mam 18 lat i nazywam się Paweł. Mam mamę Annę, ma 40 lat. Strasznie podnieca. Rozwiodła się z moim tatą 3 lata temu i od tamtego momentu z nikim nie była. Jest brunetka i ma długie włosy, jej piersi mają fantastyczne kształty i nie są małe co sprawia że jak ja tylko widzę od razu zaczynam się podniecać. Jest zgrabna i ma zajebisty tyłek. Mieszkam w domku jednorodzinnym i zawsze myślałem jak mogę ją podglądać gdy się przebiera lub kąpie.

Moja mama zamyka zawsze drzwi jak się przebiera lub kąpie więc nie ma jak podglądać jej a przez dziurki od kluczyka nic nie widać. Jedynie rano mama schodziła do kuchni w samej bieliźnie lub w szlafroku. Nie mogę się powstrzymać i oglądam ją dokładnie, rozbierając ja wzrokiem. któregoś dnia mama miała spotkanie w pracy, spieszyła się na nie bardzo a chciała wsiąść prysznic. Przez pośpiech nie zamknęła drzwi od łazienki dzięki czemu mogłem ja podglądnąć.

Gdy podszedłem do drzwi i zaglądnąłem przez szparę między drzwiami a futryna miałem wspaniały widok na kabinę prysznicową.

Ania chodziła po łazience nerwowo żeby zdarzyć na spotkanie a ja chciałem żeby już się rozbierała. Sama myśl o tym że zobaczę zaraz ją całą nago sprawiło że mój penis stanął. Był dużych rozmiarów co spowodowało duże wybrzuszenie w spodniach. Po chwili zaczęła się rozbierać. Pod jej bluzka krył się stanik koronkowy przez który prześwitywały piersi. Zrzuciła z siebie również spodnie które odkryły koronkowe figi. Byłem już bardzo podniecony a nawet jeszcze nie zobaczyłem mamy nago. Nagle rozpięła stanik i zdjęła majtki. Stała tyłem do mnie więc nie widziałem nagich piersi mojej mamy. Wyjąłem mojego kutasa ze spodni i zacząłem nim ruszać. Wtedy mama weszła pod prysznic i zaczęła się myć. Zauważyłem, że podczas mycia zaczęła ruszać ręką po kroczu. Jak mogłem się domyślić, że się masturbuje. Szybko to skończyła i otworzyła kabinę. Chwyciła ręcznik i zaczęła wycierać wodę która miała na sobie.

Błądziła swoimi dłońmi w okolicach piersi i cipki. Szybko zaprzestała tych czynności i narzuciła na siebie szlafrok i chciała wyjść z łazienki.

Ja wiedząc to szybko uciekłem do swojego pokoju licząc na to że nie zamknęła drzwi od swojego pokoju. Niestety te drzwi już zamknęła. A ja położyłem się na łóżku i zacząłem. Rozmyślać o tym co widziałem. Po paru minutach mama zawołała mnie do salonu żeby oznajmić że wychodzi k będzie późno. Po czym wyszła a ja postanowiłem sobie zwalić. Usiadłem na kanapie i opuściłem spodnie. Nadal byłem podniecony. Więc wystarczyła chwila żeby postawić penisa. Po chwili moja mama wróciła. Wychodząc do domu oznajmiła że odwołali spotkanie i zostaje w domu. Ja zerwałem się i podciągnąłem spodnie.

Próbowałem ukryć moja erekcję ale mama to zauważyła i się uśmiechnęła. Powiedziała żebym poszedł do swojego pokoju a ona przyjdzie zaraz ze mną porozmawiać. Udałem się do pokoju i usiadłem na łóżku czekając na mamę. Weszła do mojego pokoju w bluzce do połowy brzucha a przez to że miała duży biust bluzeczka dosyć odstawała od brzucha i w krótkich spodniach. Usiadła koło mnie a ja nie wiedziałem co mam zrobić. Zaczęła mówić że widziała że ja podglądam. A ja nie wiedziałem co mam na to odpowiedzieć. Położyła rękę na moim kroczu i zaczęła je masować.

Byłem zdziwiony ale było to bardzo przyjemne. Po chwili zabrała rękę i wstała.

Powiedziała że zaraz wróci a ja mam być cały goły. Wyszła a ja od razu się rozebrałem i położyłem na łóżku. Mój penis był twardy. A ja ciekawy co się wydarzy dalej. Po chwili mama wróciła. Jej wzrok powędrował na moje przyrodzenie. Podeszła do mnie siadła na łóżku, chwyciła mojego penisa w rękę i zaczęła nim ruszać góra, dół. Za chwilę pochyliła się nad nim, zaczęła delikatnie lizać żołędź, ale zaraz wzięła go głęboko do ust i zaczęła się dławić. Nie trwało to długo jak wystrzeliłem spermę do gardła mojej mamy. Ale ona nadal trzymała go w ustach i czekała aż wypłynie z niego cały ładunek. Po tym podniosła głowę i połknęła moja spermę. Myślałem że na tym się skończy ale mama usiadła na moim kroczu i zaczęła się poruszać. Ja leżałem i czułem jak penis znowu rośnie.

Wzięła moje ręce i położyła sobie je na biodrach, dała mi buziaka a ja postanowiłem przesunąć je wyżej.

Poczułem materiał stanika a po chwili dotykałem przez stanik piersi mojej mamy. Wtedy ona zdjęła swoją bluzeczkę i rozpięła stanik który rzuciła gdzieś daleko. W tym samym momencie mój członek znowu był twardy. Ja trzymałem piersi w rękach. Były wspaniale. Znowu byłem mega podniecony. Ania zeszła że mojego krocza, wstała i rozebrała się do końca. Powiedziała ze teraz ja jej wyliżę cipkę za kare że ja podglądałem. Usiadła mi na twarzy i zaczęła poruszać biodrami a ja poruszałem się jej gorącej cipce językiem. Zaczęła pojękiwać i przyspieszyła ruchy. Zeszła z mojej twarzy i zsunęła się do krocza gdzie weszła na wyprężonego penisa.

Ujeżdżała mnie przy czym jęczała coraz głośniej i szybciej. Była bliska dojścia. Pomyślałem że ja zacznę poruszać się góra dół co sprawiła że doszła. Zaczęły wypływać soki z cipki a Ania nadal nie przestała się poruszać. Za chwilę zeszła że mnie i dokończyła ręką . Moja sperma wystrzeliła jej na piersi i na twarz ale nie przejęła się tym. Wstała, ubrała się i wyszła mówiąc że nie możemy tego robić….

Dajcie znać w komentarzach czy chcecie druga część.

Autor: Marek

Piszesz opowiadania?

Opublikuj je u nas!

Instrukcja wysyłania opowiadania

Jakie opowiadania chcesz przeczytać?

Wypełnij anonimową ankietę
Oceń wpis!
Ocen: 33 Średnia: 2
1 komentuj
  1. Grzeszne spojrzenie says:

    Zachęcony do przeczytania opowiadania muszę stwierdzić, że jest pisane haotycznie, z błędami i w sposób… Byle coś pisać
    . Być może jest to pierwsza próba tworzenia
    Nie porywa…

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *