Pierwszy sekspozytywny portal dla kobiet o erotyce, seksie i intymności.
Opowiadania czytelniczek

[email protected]

Nie sprawia mi to różnicy w jakim miejscu to robię czy w swoim pokoju na łózko, na podłodze w łazience, na krześle a nawet w ubikacji w pubie ..

Robię to wtedy kiedy najdzie mnie ochota bez względu gdzie się znajduje. Uwielbiam to robić z świadomości ze ktoś jest za drzwiami wtedy adrenalina jest większa – pociąga mnie to. Rozbieram wtedy spodnie i stringi niekiedy też wkładam ręce pod ciuszki. Robię to przeważnie na siedząco – rozkraczam się na maksa i do dzieła. Uwielbiam to robić dwoma rekami a jeszcze lepiej dwoma palcami. Ściskam wtedy łechtaczkę z prawej i lewej strony i pocieram ja okrężnymi ruchami tak żeby zrobiła się twarda. Równocześnie obciągam tez swoje wargi tak żeby sprawiało mi to ból – uwielbiam jak boli.

Masuje ją na początku powoli tak długo żeby poczuć uścisk w okolicy brzucha wtedy wiem ze jestem gotowa na więcej… na osiągniecie orgazmu. Zamykam wtedy oczy i wyobrażam sobie nagiego mężczyznę który stoi przede mną z swoja pala a ja biorę mu ja do ust i obciągam coraz to szybciej tak żeby krzyczał z podniecenia.

Moje ruchy robią się coraz szybsze .. przechodzą mnie dreszcze po całym ciele….. czuje ze eksploduje .. moja cipka robi się coraz bardziej mokra….. Zatrzymuje dech i…. stało się zalewa mnie fala rozkoszy……. moje ciało pochłonięte ekstaza cale drzy . Przeważnie po 10 minutach jestem gotowa na następną taka akcje …… lubię to tez robić na netmeetingu (wyjaśniając; to taki program polegający na tym ze można gadać z osoba a równocześnie widzieć ja przez kamerkę ) lubię mieć świadomość ze ktoś na mnie patrzy i doznaje podobnie jak ja rozkoszy …….jeśli macie jakieś pytania to chętnie na nie odpowiem 🙂 hm pozdrowionka dla wszystkich

diablica56…

Piszesz opowiadania?

Opublikuj je u nas!

Wyślij je na adres: [email protected]

Jakie opowiadania chcesz przeczytać?

Wypełnij anonimową ankietę
Oceń wpis!
Ocen: 1 Średnia: 5

Ten artykuł ma 1 komentarz

  1. Hubert

    Chciała byś ze mną spróbować?
    Miała byś kolejne nieziemskie, opowiadanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *