Sztuka orgazmu | O orgazmie sutkowym

Traktowany po macoszemu, niewiele kobiet tak naprawdę wie, jak go doświadczyć. O czym mowa? O orgazmie sutkowym. O ile większość z nas skupia się na osiągnięciu spełnienia poprzez stymulację łechtaczki, pochwy, czy „legendarnego” punktu G, o tyle nie każda słyszała, a jeszcze mniej z powodzeniem udało się osiągnąć orgazm dzięki stymulacji piersi i sutków.

Do osiągnięcia w duecie

Jeśli uważasz, że nie jesteś stworzona do samodzielnych zabaw, możesz „wykorzystać” partnera do stymulacji Twoich piersi. Doprowadzenie Cię do orgazmu sutkowego może być formą gry wstępnej, po której przejdziecie do właściwego stosunku.

Orgazm na wyciągnięcie dłoni

Samodzielne zaspokajanie się w kobiecym wydaniu zwykle skupia się na na stymulacji pochwy i jej „okolic”. Jeśli jednak posiadasz tkliwe piersi i sutki, spokojnie możesz poeksperymentować i spróbować zaspokoić się wyłącznie w ten sposób lub pieszczotami biustu wzbogacić stały repertuar działań. W zależności od preferencji, możesz je delikatnie muskać opuszkami palców, intensywniej uciskać, wykonując mocne, koliste ruchy od nasady piersi ku sutkom. Jeśli jesteś miłośniczką mocnych wrażeń, możesz posunąć się do silnej stymulacji sutków – drażniąc je, szczypiąc lub zaciskając na nich palce.

Szczypta dodatkowej stymulacji

Do stymulacji piersi możesz (możecie) wykorzystać nie tylko dłonie, czy delikatne ruchy męskiego prącia… Elektryzujących wrażeń możesz sobie dostarczyć poprzez gładzenie ciała piórkiem albo delikatnym materiałem np. jedwabną lub satynową częścią bielizny.

Ciekawym doświadczeniem może okazać się użycie różnych substancji, takich jak miód, płynna czekolada,czy  mleko. Jeśli masz ochotę na odrobinę dreszczy, możecie wykorzystać kostki lodu.

A co z gadżetami erotycznymi? Możesz nałożyć na piersi nasutniki, stanąć przed lustrem (lub swoim partnerem) i pieścić swoje ciało patrząc sobie głęboko w oczy. To dobry sposób zarówno na pokonanie nieśmiałości, jak i samoakceptację.

Poza walorami estetycznymi, możesz wykorzystać zabawki erotyczne do stymulacji. Dobrze sprawdzą się kulki gejszy. Jeśli posiadasz w swojej kolekcji, możesz z powodzeniem użyć zwykłego wibratora lub masażera powietrznego do pobudzania piersi i szczeliny między nimi. Wrażenia mogą przyprawić o zawrót głowy. Przed rozpoczęciem stymulacji mechanicznej warto nawilżyć ciało lubrykantem, żeby nie doszło do obtarć czy podrażnień delikatnej skóry.

Rozkosz nie zna granic!

Jeśli wcześniej nie próbowałaś osiągnąć orgazmu sutkowego, warto otworzyć się na ten rodzaj doznań, a przy okazji lepiej poznać samą siebie. Jeśli nie uda Ci się osiągnąć oczekiwanej satysfakcji przy pierwszych podejściach, nie zniechęcaj się łatwo – może po prostu potrzebujesz więcej czasu, aby znaleźć wspólny rytm z własnym ciałem.

Piszesz opowiadania?

Opublikuj je u nas!

Instrukcja wysyłania opowiadania

Jakie opowiadania chcesz przeczytać?

Wypełnij anonimową ankietę
Oceń wpis!
Ocen: 3 Średnia: 3.7
0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *