PortalKobiet.pl https://portalkobiet.pl Pierwszy sekspozytywny portal dla kobiet o erotyce, seksie i intymności. Fri, 10 Jul 2020 12:06:02 +0000 pl-PL hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.4.2 https://portalkobiet.pl/wp-content/uploads/2017/09/cropped-logo-150x150.png PortalKobiet.pl https://portalkobiet.pl 32 32 144295951 Niepowtarzalne doznania https://portalkobiet.pl/opowiadania-czytelniczek/niepowtarzalne-doznania https://portalkobiet.pl/opowiadania-czytelniczek/niepowtarzalne-doznania#comments Tue, 14 Jul 2020 10:36:36 +0000 https://portalkobiet.pl/?p=6249 Niepowtarzalne doznania

Przeglądając ten portal natrafiłam na stare opowiadanie „Erotyczne sny”.
Od jakiegoś czasu w sumie to od kiedy zaczęłam być bardziej niegrzeczna niż grzeczna i zostałam uległą mam bardzo często erotyczne sny. Jednak czegoś takiego dziwnego a zarazem pięknego nie przeżyłam jeszcze nigdy.

„ Mój Pan”… i nie mówię tutaj o moim facecie na co dzień…jest inteligentnym, ciepłym i skromnym mężczyzną, chyba nie umie docenić tego jaki potencjał mężczyzny w nim drzemie ma cudowne poczucie humoru i ogrom pozytywu życiowego, którym nieświadomie mnie zaraża.

Continue reading Niepowtarzalne doznania at PortalKobiet.pl.

]]>
https://portalkobiet.pl/opowiadania-czytelniczek/niepowtarzalne-doznania/feed 3 6249
Gadżety erotyczne dla par https://portalkobiet.pl/seks-triki/gadzety-erotyczne-dla-par https://portalkobiet.pl/seks-triki/gadzety-erotyczne-dla-par#respond Fri, 10 Jul 2020 12:06:02 +0000 http://portalkobiet.pl/?p=980 Gadżety erotyczne dla par

Dopadła was nuda w łóżku i stosujecie ciągle na zmianę te same pozycje? Chcecie odmiany? Przełamcie rutynę – znajdźcie sposób, który pomoże wam rozniecić ogień namiętności i na nowo obudzić uśpione pożądanie. Doskonałym pomysłem są gadżety dla par, które na nowo pobudzą wasze zmysły. Nakładka? Dildo? A może coś zupełnie ekstrawaganckiego, o czym marzycie od lat? Puśćcie wodze fantazji!

2+1 czyli… gra wstępna z wibratorem

Jeśli do tej pory w ogóle nie myśleliście o gadżetach erotycznych, to może najwyższa pora rozważyć tę opcję?

Continue reading Gadżety erotyczne dla par at PortalKobiet.pl.

]]>
https://portalkobiet.pl/seks-triki/gadzety-erotyczne-dla-par/feed 0 980
Jaś i Małgosia – Truskawka i banan https://portalkobiet.pl/opowiadania-czytelniczek/jas-i-malgosia-truskawka-i-banan https://portalkobiet.pl/opowiadania-czytelniczek/jas-i-malgosia-truskawka-i-banan#comments Tue, 07 Jul 2020 10:07:28 +0000 https://portalkobiet.pl/?p=6241 Jaś i Małgosia – Truskawka i banan

Jaś i Małgosia poznali się za pośrednictwem internetowego portalu internetowego. Ona – ładna, elegancka, zadbana blondynka. Wyposzczona rozwódka, dojrzała jak soczysta truskawka. On – miły wobec pań brzydal. Wygłodniały rozwodnik, gotowy do konsumpcji jak wyglądający ze skórki banan. Oboje chętni do rozszyfrowywania swojej anatomii i zmysłowości.

Banan zaprosił poderwaną wirtualnie truskawkę do siebie.

Godzinę wcześniej spotkali się live, na kawie w plenerze. Poczuli wzajemną akceptację od pierwszego wejrzenia. Na jego wyobraźnię podziałały zwłaszcza jej dziewczęca buźka z czarującym uśmiechem i zgrabne kopytka z kształtnymi udami.

Continue reading Jaś i Małgosia – Truskawka i banan at PortalKobiet.pl.

]]>
https://portalkobiet.pl/opowiadania-czytelniczek/jas-i-malgosia-truskawka-i-banan/feed 1 6241
Skuj mnie! | Z kajdankami do łóżka https://portalkobiet.pl/artykuly/skuj-mnie-z-kajdankami-do-lozka https://portalkobiet.pl/artykuly/skuj-mnie-z-kajdankami-do-lozka#comments Fri, 03 Jul 2020 10:20:13 +0000 https://portalkobiet.pl/?p=6221 Skuj mnie! | Z kajdankami do łóżka

Erotyczne gadżety potrafią naprawić atmosferę w sypialni. Warto z nich korzystać, nie tylko gdy chcemy próbować nowych rzeczy w świeżym związku, ale także gdy życie seksualne staje się po prostu nudne. Nowe zabawki i spełnianie wspólnych fantazji to prosty przepis na ratowanie każdego związku w którym podczas seksu zaczęło wiać nudą. Wiele kobiet obawia się, że jeśli zaproponuje partnerowi użycie dildo czy wibratora to dadzą im do zrozumienia, że im nie wystarczają, można więc skorzystać z innych gadżetów, na przykład kajdanek.

Continue reading Skuj mnie! | Z kajdankami do łóżka at PortalKobiet.pl.

]]>
https://portalkobiet.pl/artykuly/skuj-mnie-z-kajdankami-do-lozka/feed 3 6221
Po latach https://portalkobiet.pl/opowiadania-czytelniczek/po-latach https://portalkobiet.pl/opowiadania-czytelniczek/po-latach#comments Tue, 30 Jun 2020 10:29:29 +0000 https://portalkobiet.pl/?p=6204 Po latach

Pamiętacie jak zabawiałam się po raz pierwszy z Agnieszką? Tak…było to po dyskotece w oczekiwaniu na pociąg. 
Niestety ale pomimo tego, iż nasze przyjacielskie relacje nie uległy zmianie i nadal jeździłyśmy razem do klubów, nie udało mi się posmakować jej szparki. Czas leciał, lata mijały a my zaczęłyśmy żyć każda swoim życiem.  Ja wzięłam ślub a ona była w stałym związku z jakimś kolesiem, chociaż nie mieszkali razem. 

Już nie chodziłyśmy na dyskoteki ale często się spotykałyśmy. 
Często wspominałyśmy minione lata, lecz nigdy we wspomnieniach nie mówiłyśmy o tej wyjątkowej sobocie. 
Zbliżał się koniec roku i zaplanowaliśmy z mężem spędzić wieczór sylwestrowy w górach, tylko we dwoje. 
Ech…szlag trafił nasze plany na dwa dni przed wyjazdem.

Continue reading Po latach at PortalKobiet.pl.

]]>
https://portalkobiet.pl/opowiadania-czytelniczek/po-latach/feed 2 6204
Klapsy. Czyli kilka słów o klepaniu https://portalkobiet.pl/seks-triki/klapsy-czyli-kilka-slow-o-klepaniu https://portalkobiet.pl/seks-triki/klapsy-czyli-kilka-slow-o-klepaniu#comments Fri, 26 Jun 2020 10:21:49 +0000 https://portalkobiet.pl/?p=6215 Klapsy. Czyli kilka słów o klepaniu

Rozmowa o seksie w gronie zaufanych przyjaciółek czy nawet i wśród mieszanego towarzystwa na ogół nie sprawia już nikomu zbyt wielu oporów, zwłaszcza jeśli są to spotkania zakrapiane alkoholem. Mam wrażenie, że w dzisiejszych czasach swoboda jest coraz większa i na imprezach często ludzie bez wstydu posuwają się nawet do bardzo odważnych żartów, jednak gdy rozmowa schodzi na klapsy w łóżku, dziewczyny automatycznie stają się mniej rozmowne.

Zaczęłam się zastanawiać czemu tak jest czy przyznanie się do preferencji z obrzeża BDSM jest jeszcze czymś wstydliwym?

Continue reading Klapsy. Czyli kilka słów o klepaniu at PortalKobiet.pl.

]]>
https://portalkobiet.pl/seks-triki/klapsy-czyli-kilka-slow-o-klepaniu/feed 3 6215
Przyjaciółka czy kochanka? https://portalkobiet.pl/opowiadania-czytelniczek/przyjaciolka-czy-kochanka https://portalkobiet.pl/opowiadania-czytelniczek/przyjaciolka-czy-kochanka#comments Tue, 23 Jun 2020 10:17:05 +0000 https://portalkobiet.pl/?p=6199 Przyjaciółka czy kochanka?

Jestem już dojrzałą kobietą po czterdziestce. Jak większość ludzi w tym wieku mam swoją rodzinę i troje „dorosłych” dzieci.
Czasami gdy patrzę na nie to wracam myślami do swoich młodzieńczych szalonych i mogła bym powiedzieć beztroskich lat, nie licząc szkoły, miłosnych zawodów czy np. jakże strasznych zwad z przyjaciółką.

Moje życie było i chyba nadal jest trochę burzliwe, nietypowe i z pewnością nie do naśladowania, chociaż niczego w nim bym nie zmieniła.
Jako nastolatka spróbowałam smaku papierosów, alkoholu i oczywiście seksu.

Continue reading Przyjaciółka czy kochanka? at PortalKobiet.pl.

]]>
https://portalkobiet.pl/opowiadania-czytelniczek/przyjaciolka-czy-kochanka/feed 2 6199
Zmysłowa biżuteria intymna https://portalkobiet.pl/zabawki-erotyczne/bizuteria-intymna https://portalkobiet.pl/zabawki-erotyczne/bizuteria-intymna#comments Fri, 19 Jun 2020 10:19:47 +0000 http://portalkobiet.pl/?p=970 Zmysłowa biżuteria intymna

Lubisz błyskotki jak i ekskluzywne gadżety erotyczne? A może… kręci cię ból zmieszany z przyjemnością? Jeśli lubisz być elegancka i seksowna nawet, gdy jesteś prawie naga, to biżuteria intymna oraz inne dodatki trafią w twój gust. Spójrz tylko ile ich jest, któryś z nich z pewnością przypadnie ci do gustu.

Bez przekłuwania

Wiele z nas kojarzy biżuterię intymną z kolczykami w łechtaczce lub sutkach. To oczywiście jakaś opcja, ale… na szczęście nie jedyna.

Continue reading Zmysłowa biżuteria intymna at PortalKobiet.pl.

]]>
https://portalkobiet.pl/zabawki-erotyczne/bizuteria-intymna/feed 1 970
Osiedlowa fryzjerka https://portalkobiet.pl/opowiadania-czytelniczek/osiedlowa-fryzjerka https://portalkobiet.pl/opowiadania-czytelniczek/osiedlowa-fryzjerka#respond Tue, 16 Jun 2020 10:20:31 +0000 https://portalkobiet.pl/?p=6176 Osiedlowa fryzjerka

Piątek. Po długim tygodniu pracy w korporacji bankowej nadszedł upragniony weekend. Jeszcze kilka godzin przy biurku i można oderwać się od natłoku obowiązków. Ostatnie dni były bardzo intensywne. Zrealizowałem kilka projektów, prezentacji i spotkań z klientami. Dochodziła godzina 15-nasta, gdy kończyłem ostatnie raporty i powoli opuszczałem miejsce pracy. Nagle zatrzymał mnie kierownik działu i poinformował o możliwości wyjazdu na tygodniowe szkolenie do Warszawy.

Delegacja służbowa to zawsze jakaś odskocznia od pracy w biurze i kilka dni odpoczynku od współpracowników.

Continue reading Osiedlowa fryzjerka at PortalKobiet.pl.

]]>
https://portalkobiet.pl/opowiadania-czytelniczek/osiedlowa-fryzjerka/feed 0 6176
Jak używać wibratora? https://portalkobiet.pl/sposoby-masturbacji/jak-uzywac-wibratora https://portalkobiet.pl/sposoby-masturbacji/jak-uzywac-wibratora#respond Fri, 12 Jun 2020 11:08:24 +0000 https://portalkobiet.pl/?p=3787 Jak używać wibratora?

Wibrator nie jest sprzedawany z filmem instruktażowym. Niby sprawa prosta i oczywista, ale przy pierwszym kontakcie z zabawką, można się czuć nieswojo. A to naprawdę łatwe, wystarczy wziąć go w dłoń i dokładnie mu się przyjrzeć i podotykać po guziczkach 😉

  1. Poznaj swój wibrator 

Na początek sprawdź co i jak – po prostu. Po wyjęciu z opakowania dokładnie się mu przyjrzyj. Sprawdź, ile wymaga baterii (jeśli jest na baterie), jakie właściwie ma opcje i jak go umyć.

Continue reading Jak używać wibratora? at PortalKobiet.pl.

]]>
https://portalkobiet.pl/sposoby-masturbacji/jak-uzywac-wibratora/feed 0 3787