Pierwszy sekspozytywny portal dla kobiet o erotyce, seksie i intymności.
Ciekawostki

Słowniczek technik seksualnych

Myślisz, że o seksie wiesz już wszystko? Nie obce Ci erotyczne pojęcia? Zapraszamy Cię na lekcje, podczas której poznasz kilka nowych, gorących wyrazów! Gwarantujemy, że po wszystkim będziesz chciała je natychmiast wypróbować. A może niektóre z Nich już przetestowałaś? Jeśli nie to czas najwyższy!

Cunnlingus – zastanawiasz się co oznacza to skomplikowane słowo? Na pewno niejednokrotnie miałaś z nim do czynienia! To nic innego jak oralne pieszczenie narządów płciowych kobiety. Jeśli właśnie miesiączkujesz – zadbaj o szczególną higienę miejsc intymnych – tak, aby Twój partner również mógł czerpać przyjemność.

Fellatio – czyli sytuacja odwrotna do powyższej. Obco brzmiący termin odnosi się do ssania, lizania i pocałunków penisa oraz jąder. I choć technik jest naprawdę mnóstwo – liczy się jedna zasada : jeśli chcesz dać partnerowi taką bliskość musisz być do tego przekonana. Nie zmuszaj się.

Rimming – tu w grę znowu wchodzi język. Tym razem wędruje jednak w okolice odbytu. Pojęcie to nie dotyczy wprowadzenia języka do środka, ale delikatne pieszczoty zewnętrzne, które mogą być naprawdę wielką frajdą dla obojga. Może warto spróbować czegoś nowego? Idealny pomysł na wspólny, namiętny prysznic.

Petting – opcja dla niedoświadczonych kochanków, którzy nie chcą rozpoczynać jeszcze współżycia – albo koneserów seksu, chcących pożegnać się z rutyną. Ta forma bliskości polega na wzajemnych pieszczotach, wykluczając pełen stosunek. Jeśli masz sporą wyobraźnie – petting na pewno nie będzie nudny. Dla osiągnięcia dodatkowych bodźców możesz wykorzystać lód, pióra albo aksamitny materiał. Gorąco!

Kultura angielska – odrobinę dziwne sformułowanie, odnoszące się do stosunku sado-masochistycznego. Co powiecie na nocne ukulturalnianie się?

Które z pojęć było Wam dotychczas obce? Macie swoje ulubione seksualne słówka? 🙂

Piszesz opowiadania?

Opublikuj je u nas!

Instrukcja wysyłania opowiadania

Jakie opowiadania chcesz przeczytać?

Wypełnij anonimową ankietę
Oceń wpis!
Ocen: 0 Średnia: 0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *