Pierwszy sekspozytywny portal dla kobiet o erotyce, seksie i intymności.
Ciekawostki

Recenzja aplikacji „Namiętność”

Znacie grę w zadania?

A grałyście w nią kiedyś ze swoim partnerem? Najciekawiej robi się gdy gracie w nią wieczorem gdy jesteście sami 😉

Niestety potrzeba do niej kart lub kości do gry, które nie zawsze macie przy sobie. Poza tym kupowanie takich rzeczy dla niektórych może być krępujące i nie wiadomo co wybrać.

Dlatego firma Xynapse wyszła do takich ludzi i stworzyła aplikację na telefon „Namiętność” która jest odpowiednikiem gry w zadania oraz dostarczyła nam ją do testów.

Możecie zapomnieć o talii kart które się niszczą lub gubią. Telefon macie prawie zawsze przy sobie.

Wystarczy, że para wpisze swoje imiona i zaczyna się zabawa. Na ekranie telefonu pojawia się zadanie wybrane z kategorii rozgrzewka i czas na wykonanie zadania. Z resztą kto by się przejmował, to jest tylko minimalny czas na wykonanie zadania, nikt nie powiedział, że nie może ono trwać dłużej 😉

Po wykonaniu zadania osoba która otrzymywała pieszczoty ocenia czy partner wykonał zadanie należycie i warto mu przyznać punkt czy nie.

Z każdym kolejnym zadaniem zabawa się rozkręca a zadania losowane są z coraz bardziej gorących kategorii stopniowo budując napięcie. Zadań jest aż 75 więc wystarczy to na nie jeden przyjemny wieczór.

Wygląd gry jest przyjemny dla oka a obsługa banalnie prosta więc nie trzeba się martwić, że nie będzie się potrafiło jej obsługiwać.

Plusem takiej aplikacji jest to, że można ją mieć zawsze przy sobie. Nie zajmuje miejsca w torebce i nie trzeba pamiętać gdzie się ją schowało. „Namiętność” to jeden ze sposobów na nudę nie tylko w łóżku…

Aplikację możecie pobrać stąd:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.xynapse.passion

                     

Oceń wpis!
Ocen: 0 Średnia: 0

Piszesz opowiadania?

Opublikuj je u nas!

Wyślij je na adres: [email protected]

Jakie opowiadania chcesz przeczytać?

Wypełnij anonimową ankietę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *