Pierwszy sekspozytywny portal dla kobiet o erotyce, seksie i intymności.
Ciekawostki

Pomysły na seksowne święta

Nie masz pomysłu na prezent świąteczny dla ukochanej kobiety? Chcesz obdarować siebie i partnera w nadziei na spontaniczne figle pod choinką? A może to dobry czas na to, by sprawić przyjemność samej sobie?

Gdzie jest bowiem powiedziane, że kobieta nie może obdarować się sama? Jeśli twój partner o tym nie pomyślał, z powodzeniem możesz sprawić sobie świąteczną radość w postaci wibratora na wodę H2O Vibe. To tradycyjny wibrator do pobudzania punktu G, ale z dodatkowymi atrakcjami – ma mianowicie funkcję masażu łechtaczki wodą. Dwie wymienne bazy, tradycyjna i wodna, dają możliwość wyboru, na jakiego typu zabawę mamy akurat ochotę. Relaksująca kąpiel po całym dniu pracy może się okazać jeszcze bardziej pociągająca, niż to bywało do tej pory! Wibrator ma trzy prędkości i siedem programów, i co istotne – pasuje do 99% końcówek prysznicowych. Jest też całkowicie bezpieczny.

 

Elegancki zestaw prezentowy Just For You został stworzony specjalnie z myślą o kobietach i będzie dla nich idealnym podarunkiem. Piękne fioletowe pudełko wyścielone delikatnym materiałem już samo w sobie wygląda bardzo estetycznie, a zawartość jest jeszcze ciekawsza. Podstawa to aksamitny wibrator ToyJoy, ale w zestawie znajduje się również piórko, kajdanki z futerkiem i lubrykant na bazie wody, wszystko w ślicznych fiołkowych odcieniach. Obdarowana takim zestawem dama z pewnością poczuje się najbardziej pożądaną i wyróżnioną kobietą na świecie.

Dla par, które pragną zanurzyć się w świecie nowych erotycznych inspiracji, strzałem w dziesiątkę może okazać się Lovetoy Starter. Pięknie zapakowany w gustownym pudełku daje nieskończone możliwości zgłębiania ars amandi, granicą jest wyłącznie wyobraźnia i upodobania każdej pary. W zestawie można znaleźć skórzane kajdanki, opaskę na oczy, zaciski na sutki z dzwoneczkami, wibrator i masażer prostaty, silikonową nakładkę z wypustkami i wibracyjny pierścień dla niego oraz kulki gejszy i jajko wibracyjne dla niej. Dodatkowo – klepaczka w kształcie serca i piórko do subtelnych pieszczot, wszystko spowite w klasyczną czerń i płatki czerwonych róż. Z przekonaniem można założyć, że nie będziecie mogli się oprzeć chęci wypróbowania prezentu bezpośrednio po rozpakowaniu go!

Piszesz opowiadania?

Opublikuj je u nas!

Instrukcja wysyłania opowiadania

Jakie opowiadania chcesz przeczytać?

Wypełnij anonimową ankietę
Oceń wpis!
Ocen: 0 Średnia: 0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *