Pierwszy sekspozytywny portal dla kobiet o erotyce, seksie i intymności.
Ciekawostki

Orgazm doskonały

Chyba każda kobieta marzy o orgazmie doskonałym. Jednak jak to bywa w życiu, nie jest to wcale takie proste do osiągnięcia. Czym jest ekstaza ostateczna?

Według szacunkowych statystyk, blisko 70% kobiet ma problemy w ogóle z osiągnięciem orgazmu. Dlatego należy najpierw zastanowić się, co można zrobić, aby to zmienić. Samo szczytowanie niejedno ma imię. Bardzo różni się w zależności od konkretnej kobiety. Seksuolodzy wyróżniają kilka jego typów: łechtaczkowy, analny, strefowy itp. Podział jest jednak oczywiście kwestią umowną. Trudno również w jakikolwiek sposób stopniować wartość orgazmu. To kwestia bardzo indywidualna, podyktowana również innymi czynnikami, niż tylko fizyczna satysfakcja. Udane życie seksualne ma do tego wpływ na związek, ponieważ nie ma się co oszukiwać, strefa seksualna jest istotna i znacząco cementuje wspólne życie.

Na początek gra wstępna

Marzenia o doskonałym orgazmie zacząć należy od gry wstępnej. Pełnej pasji i namiętności, która będzie w stanie rozpalić prawdziwy ogień pożądania. Przez to nie należy jej pomijać, ani ograniczać do zdawkowych pocałunków. Zbadajcie dokładnie swoje ciała. Rzadko która kobieta jest w stanie przeżyć orgazm tylko dzięki ruchom frykcyjnym w pochwie. Konieczne jest zatem zadbanie o przyjemność łechtaczki i piersi. Łechtaczka jest silnie ukrwiona, a przez to niezwykle wrażliwa na bodźce dotykowe. W grze wstępnej nie ma miejsca na pośpiech, a jedynie na powolne i delikatne odkrywanie swojej seksualności.

Rozpal ogień

Na szczęście współczesność oferuje kobietom szereg rozwiązań, których działanie wspomaga drogę na szczyt. Oferty sex-shopów są bardzo bogate. Do wyboru macie intymne żele do masażu, wibratory, seksowne przebrania, kajdanki i wiele więcej. Nie rezygnujcie z tego. Pamiętaj także o roli afrodyzjaków. Dzięki nim przez cały dzień możesz rozbudzać swoją chęć na gorącą noc. Zadbaj o to nawet w codziennych sytuacjach. Bez namiętności i pożądania nie ma co liczyć na doskonały orgazm.

Pomóż facetowi

Jeżeli twoje życie seksualne nie zawsze kończy się orgazmem doskonałym, spróbuj swojego mężczyznę nieco naprowadzić na właściwy trop. Dojrzały związek charakteryzuje się między innymi tym, że otwarcie rozmawia się również na tematy związane z seksem. W trakcie stosunku pomóż i nakierowuj swojego partnera. Niech seks i orgazm będą waszą wspólną przyjemnością. Podczas zbliżenia nie wstydź się pokazać, co cię kręci najbardziej i z tego korzystać. A efekty? Przyjdą z czasem.

 

Wiele kobiet twierdzi, że do orgazmów musiało dojrzeć. Czasami życie seksualne w młodości było przyjemne, ale nie ma wiele wspólnego z doskonałym szczytowaniem. W niektórych sytuacjach, znalezienie swojej drugiej połówki i możliwość otwartego mówienia także o swoich potrzebach w łóżku, potrafi zdziałać cuda.

 

Oceń wpis!
Ocen: 0 Średnia: 0

Piszesz opowiadania?

Opublikuj je u nas!

Wyślij je na adres: [email protected]

Jakie opowiadania chcesz przeczytać?

Wypełnij anonimową ankietę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *