Pierwszy sekspozytywny portal dla kobiet o erotyce, seksie i intymności.
Ciekawostki

Co zdradza twój kolor bielizny?

Podziel się o czym chcesz przeczytać!

Wypełnij anonimową ankietę

Czy wiesz, że bielizna, jaką wybierasz na zmysłową noc z partnerem może powiedzieć Mu sporo na temat Twoich upodobań i charakteru? Nic nie dzieje się z przypadku – i tak jest również w tym momencie. Niezwykle detal, jakim jest właśnie kolor majteczek, potrafi zdziałać cud – mężczyzna będzie czytał z Ciebie jak z otwartej księgi.

Jeśli jesteś miłośniczką czerni w łóżku zapewne cechuje Cię olbrzymia klasa i elegancja.

Twoja natura to tajemnica – ludzie postrzegają Cię jako dbającą o detale minimalistkę, wymagasz zarówno od siebie, jak i od innych, nie znasz słowa „kompromis”. W życiu liczy się dla Ciebie sukces zawodowy i osobisty. Lubisz grać w otwarte karty, co sprawia, że wielu mężczyzn traci głowę dla Twojego uroku.

Zdecydowałaś się na gorącą czerwień? Bez wątpienia drzemie w Tobie ogień!

Jesteś kobieca, pewna siebie, lubisz dominować. W oczach mężczyzn jesteś znakomitą kochanką, w której żyłach płynie niepohamowana namiętność. Twój barwny temperament działa na facetów niczym najlepszy afrodyzjak – a Ty chętnie to wykorzystujesz. Co więcej, podjęcie ryzyka nie stanowi dla Ciebie problemu. Wiesz co to szaleństwo – i jak korzystać z życia. To właśnie dlatego ludzie lubią spędzać czas w Twoim towarzystwie – wiedzą, że nie będą się nudzić.

Róż to kolor kokietek, słodyczy i waty cukrowej.

Jeśli zakładasz go na wieczór z partnerem – chcesz wyglądać zarówno seksownie, jak i niewinnie. Ten miks to naprawdę dobre połączenie – dwie dusze w jednej osobie. Potrafisz być zarówno grzeczną dziewczynką, jak i femme fatale. Nie podchodzisz zbyt poważnie do życia, lubisz się śmiać, jesteś zwariowana i wszędzie Cię pełno. Bywasz okropną zazdrośnicą, a gdy czegoś pragniesz stajesz się zdeterminowana w drodze do osiągnięcia celu. Mężczyźni kochają Twoje poczucie humoru i blask w oku. Nie zapominając o zniewalającym uroku osobistym.

Biel to chyba najpopularniejsza barwa kobiecej bielizny.

Jeśli to właśnie w ten kolor ubrałaś się na romantyczną noc możesz być pewna, że Twój mężczyzna oszaleje. Ponieważ to właśnie biały kojarzy się z cnotliwością i czystością – zapewne tej nocy nie będziesz dominować. Jesteś osobą subtelną i delikatną o pełnym dobroci sercu. W związku – dbająca o atmosferę i oddana, w życiu – spokojna i ułożona, choć za maską posłuszeństwa kryje się niemały temperament. Masz problemy w przejęciu inicjatywy, jednak gdy znajdziesz się już w intymnej sytuacji – Twoje granice powoli puszczają. Ku uciesze Twojej i partnera.

Wśród mnóstwa kolorów bielizny obecny jest także beżowy – barwa neutralna, mająca jednak swój niezaprzeczalny czar.

Zakładając cielistą bieliznę do łóżka chcesz sprawić, by partner zdjął ją tak prędko, jak tylko będzie to możliwe. Chcesz go rozpalić do czerwoności, zwodzić, czarować. Jesteś powściągliwa, lubisz odwlekać sprawy w nieskończoność – a gdy Wasze ciała złączą się już ze sobą z ogromną przyjemnością oddajesz się rozkoszy. W bliskości liczy się dla Ciebie nie tylko namiętność, ale i wzajemne zrozumienie.

Postawiłaś na szaloną barwę w innym, odważnym kolorze? Kochasz fiolety, zielenie, szarości, oranże? To znaczy, że lubisz zaskakiwać i nie boisz się nowych wrażeń!

Twój partner zapewne nie nudzi się z Tobą w łóżku i oboje czerpiecie niesamowitą satysfakcję z seksu. Kochasz wszelkie wzorki, dodatki, koronki? To świadczy o sporej kreatywności, wyczuciu modowym i tym, że bywasz niezdecydowana. Na szczęście w łóżku dobrze wiesz czego oczekujesz. Tak trzymać!

A Wy który kolor preferujecie podczas miłosnych uniesień?

Podziel się o czym chcesz przeczytać!

Wypełnij anonimową ankietę
Oceń wpis!
Ocen: 0 Średnia: 0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *