Pierwszy sekspozytywny portal dla kobiet o erotyce, seksie i intymności.
Artykuły

Domowe ćwiczenia na piękniejszy biust

Piękny biust jest jednym z podstawowych atrybutów każdej kobiety. Dziwi więc to, że tak mało kobiet o niego dba. Tłumaczą się często, że nie stać ich na drogie kosmetyki, jednocześnie powtarzając, że jak już kiedyś będą bogate, zafundują sobie operację plastyczną.

To zachowanie jest bliskie paranoi! Należy dbać o to, co się ma, na wszystkie znane nam sposoby. Przecież nasze babki również dbały o to, by pięknie wyglądać i nie miały do dyspozycji drogich specyfików od Avon czy Vichy.

One po prostu ćwiczyły! A każda kobieta powinna wiedzieć, że najlepszym sposobem na jędrny i kształtny biust są ćwiczenia. Oto kilka z tych, które możesz spokojnie wykonywać w domu, w wolnych chwilach. Nie są zbyt męczące, a doskonale wpłyną na twój wygląd.

 

Podstawowym i chyba znanym przez wszystkie kobiety (a niestety bardzo nielubianym) ćwiczeniem są klasyczne pompki. Myślę, że nie muszę opisywać jak się je wykonuje – nie ma na świecie osoby, która by tego nie wiedziała.

Innym, już mniej znanym ćwiczeniem, a w działaniu do pompek bardzo podobnym (aczkolwiek mniej męczącym) jest coś, co można nazwać ‘stojącymi pompkami’. Chodzi tu o to, by stanąć naprzeciwko ściany w odległości mniej-więcej na długość wyciągniętej ręki. Opierasz się obiema dłońmi o ścianę, ich rozstaw musi być dokładnie taki, jak rozstaw twoich ramion i wykonujesz skłony do przodu, skupiając się na tym, by cały ciężar twego ciała spoczywał na rękach i klatce piersiowej, jak najmniej pracując nogami.

Ćwiczeniem najprostszym (przez tę łatwość często niedocenianym), a najlepszym okazuje się ćwiczenie nie mające konkretnej nazwy, jednak bardzo łatwe do wykonania. Wystarczy złączyć ze sobą dłonie, unieść ramiona na wysokość klatki piersiowej i z całej siły przyciskać dłoń do dłoni. W takiej pozycji wytrzymujemy dziesięć sekund, puszczamy i potem od nowa.

Wszystkie wymienione powyżej ćwiczenia są doskonałym sposobem na poprawę jędrności biustu. Oczywiście należy też pamiętać o korzystaniu ze specjalistycznych kosmetyków oraz domowych zabiegach pielęgnacyjnych, jak chociażby naprzemienne ciepłe i zimne prysznice. Nie zdziałamy tym cudów, jednak na pewno poprawimy nasz wygląd, a za parę lat będziemy same sobie wdzięczne, że chciało nam się ćwiczyć, obserwując w lustrze piękny biust mimo upływających lat, pozbawiony przykrych bruzd i zmarszczek oraz – przede wszystkim – ciągle jędrny.

Oceń wpis!
Ocen: 0 Średnia: 0

Piszesz opowiadania?

Opublikuj je u nas!

Wyślij je na adres: [email protected]

Jakie opowiadania chcesz przeczytać?

Wypełnij anonimową ankietę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *