Pierwszy sekspozytywny portal dla kobiet o erotyce, seksie i intymności.
Ciekawostki

Co Nas kręci, co Nas podnieca…

Nie należy kryć się z tym, że lubimy fantazjować. Świetnie jest, gdy nic nas nie krępuje przed czerpaniem przyjemności z fantazji erotycznych. Te śmiałe wyobrażenia sprawiają, że stajemy się bardziej pobudzone, nabieramy większej ochoty na seks, a często wzrasta również apetyt na życie.


Jeśli do tej pory wstydziłaś się swoich fantazji, koniecznie to zmień i zobacz o czym najczęściej rozmyślają kobiety.

Jak wykazują badania jedną z najpopularniejszych fantazji pań jest seks z… robotnikiem 🙂 Chodzi tutaj głównie o różnicę klas i podświadomą wyższość kobiety nad mężczyzną. Nikt nie powinien mieć wątpliwości, że to może być naprawdę pociągające.

Masz około 40 lat i marzy Ci się seks z 18-letnim chłopakiem? Nie ma w tym nic dziwnego. Takie fantazje snuje wiele kobiet w tym wieku, często niestety znudzonych seksem z własnym mężem.

A może kochanek o skórze w kolorze czekolady? Ach, takiego to chciałoby się zjeść! Fantazja ta jest obecna u kobiet nie tylko ze względu na imponujące rozmiary przyrodzenia czarnoskórych mężczyzn, ale również z powodu niecodzienności, jaką w Polsce wciąż jest związek z Afroamerykaninem.

Śmiało można powiedzieć, że w kobietach drzemie dusza ekshibicjonistki.

Tylko nie każda z nas znajduje w sobie odwagę, by uwolnić swoją drugą naturę 😉 Statystyki wykazują, że sporo z nas fantazjuje o tym, aby zostać przyłapaną na seksie, na przykład w biurze czy publicznej toalecie. Adrenalina szybko podgrzewa atmosferę!

Która z nas nie chciałaby wylądować w łóżku z zupełnie obcym mężczyzną?

Seks z nieznajomym pociąga nas przede wszystkim dlatego, że nie potrzeba tu zbędnych słów czy deklaracji i taka przygoda często nie wiąże się z konsekwencjami. Ciężko jest nie fantazjować o spontanicznym, niezobowiązującym seksie…

Trójkąt? Czemu nie!

Pod warunkiem, że znajdziemy się w towarzystwie dwóch pociągających panów, którzy wezmą sprawy w swoje ręce i będą nieziemskimi kochankami, którzy wiedzą jak zaspokoić wszystkie pragnienia kobiety. Fantazja ta spotyka szczególnie panie, które uwielbiają skupiać całą uwagę na sobie, być w centrum wydarzeń. Kusi nas myśl o tym, że przy dwóch mężczyznach w łóżku może zadziać się dwa razy więcej!

 

Zdradźcie, o czym fantazjujecie!?

Oceń wpis!
Ocen: 0 Średnia: 0

Piszesz opowiadania?

Opublikuj je u nas!

Wyślij je na adres: [email protected]

Jakie opowiadania chcesz przeczytać?

Wypełnij anonimową ankietę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *