Pierwszy sekspozytywny portal dla kobiet o erotyce, seksie i intymności.
Artykuły

5 najpopularniejszych fantazji erotycznych

Praktycznie każda z nas miewa fantazje erotyczne. Nie zawsze oznacza to, że czujemy się niezaspokojone. Po prostu czasem potrzebujemy odrobiny urozmaicenia. Wszyscy o czymś marzymy. W przypadku fantazji erotycznych te marzenia są zazwyczaj łatwe do osiągnięcia. Wystarczy znaleźć odpowiedniego partnera, zdobyć się na szczerość i zacząć zabawę. Jakie są najbardziej popularne fantazje erotyczne wśród kobiet?

portalkobiet.pl

  1. Seks grupowy

Seksuolodzy twierdzą, że to najpopularniejsza fantazja erotyczna. Kolejne osoby w naszym łóżku zdecydowanie dodają pikanterii. Istnieje mnóstwo wariantów na tę zabawę. Najpopularniejszy jest oczywiście seks w trójkącie. Tylko od ciebie zależy, czy wolisz dobrać sobie dwóch mężczyzn, dwie kobiety, czy może jednego faceta i jedną dziewczynę. A może chciałabyś spróbować wszystkich wariantów?

portalkobiet.pl

  1. Ostry seks

Oczywiście ta fantazja została wypromowana i wywleczona na światło dzienne dzięki słynnemu cyklowi „50 twarzy Greya”. Nie każda fanka tego typu zabaw musi być również fanką tych książek lub filmów. Nie trzeba również posuwać się do sytuacji ekstremalnych. Możecie zacząć na spokojnie. Od krępowania, klapsów czy zbereźnych rozmów. A apetyt rośnie w miarę jedzenia!

portalkobiet.pl

  1. Dziki romantyzm, dzika namiętność

Sytuacja rodem z filmu. Która z nas nie lubi flirtować i być uwodzona? Kobiety fantazjują o seksie pełnym miłości i wielkich gestów. Romantyczna atmosfera, ogromne pożądanie ze strony partnera i łącząca was bliskość – to recepta na udany seks rodem ze srebrnego ekranu. Pozwoli wam to nie tylko odkryć całkowicie na nowo seks, ale i rozwinąć waszą relację romantyczną, wzmocnić uczucie i utwierdzić was w przekonaniu, że to właśnie ta osoba jest wam pisana.

portalkobiet.pl

  1. Poliamoria

Poliamoria to termin, który określa związek miłosny z więcej niż jedną osobą w tym samym czasie. Ostatnimi czasy poliamoria zyskuje na popularności. Coraz więcej osób jest tego ciekawym, otwiera się i chce spróbować. Oczywiście nie jest to wariant dla każdego, ale jeśli tylko wydaje ci się to ciekawe, śmiało możesz próbować.

portalkobiet.pl

  1. Seks z kobietą

To wyjątkowo popularna fantazja. O seksie dwóch kobiet marzą nie tylko panie, ale i mężczyźni. To idealne oderwanie od rutyny, całkowicie nowe doświadczenie, które może nas bardzo wiele nauczyć. Wiele kobiet przyznaje się, że próbowało tego typu zabaw na studiach lub w liceum. Młodość musi się wyszumieć i wszystkiego spróbować, więc to świetny czas na eksperymenty. Choć pamiętaj, że na dobrą zabawę nigdy nie jest za późno.

 

 

Piszesz opowiadania?

Opublikuj je u nas!

Instrukcja wysyłania opowiadania

Jakie opowiadania chcesz przeczytać?

Wypełnij anonimową ankietę
Oceń wpis!
Ocen: 1 Średnia: 3

Nie boję się żadnych tematów. Staram się poszerzać wiedzę i dzielić nią. Swoje ciało znam jak własną kieszeń.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *