Pierwszy sekspozytywny portal dla kobiet o erotyce, seksie i intymności.

Ciało

Każde ciało zasługuje na odpowiednią pielęgnację. Dlatego w naszym artykułach staramy się doradzić Ci jak o nie dbać.

Fakty i mity: Kobiecy wytrysk

Z pewnością nie pierwszy raz słyszysz lub czytasz o kobiecym wytrysku. Znały go już chińskie kurtyzany oraz indyjskie mistrzynie tantry, a jednak do dziś naukowcy wciąż zastanawiają się czym naprawdę jest.

Fryzury bardzo intymne

O depilacji kiedyś i dziś dużo by mówić – ale jedno jest pewne, wiele się zmieniło. Na pewno nie wzbudza już takich kontrowersji jak kiedyś. Dziś przyjrzymy się bardziej temu, co skrywa się pod bielizną…

Depilacja miejsc intymnych – bikini

Depilacja miejsc intymnych to dziś standard. Już od dawna kobiety decydują się na ten krok, choćby ze względów estetycznych. Większość z pewnością nie wyobraża sobie wyjścia na basen czy latem na plażę w skąpym stroju, przez który znacznie widać włoski, nawet podczas igraszek z partnerem wolimy "uporządkować" strefę intymną.

Fakty i mity na temat kobiecego orgazmu

Czy istnieje ciekawszy temat od tego, który dotyczy Nas - kobiet, a dodatkowo porusza zagadnienia seksu? Nie! Kobiecy orgazm od lat budzi sporo wątpliwości - dziś rozprawiamy się z mitami na jego temat -  i dodajemy kilka, całkiem przydatnych faktów. Zatem zaczynajmy!