Pierwszy sekspozytywny portal dla kobiet o erotyce, seksie i intymności.
Artykuły

Jedwabna kąpiel

Kąpiel odpręża i pozwala na przyjemny relaks po ciężkim dniu – ale to nie będzie zwykła kąpiel. Zadbaj o to, aby ci nikt nie przeszkadzał (najlepiej jeśli będziesz sama w domu).

Przygotuj kąpiel – ja zawsze leję dużo ciepłej wody i płynu o zapachu morskim. Ręką robię grubą warstwę piany (im więcej tym lepiej!).

Uwielbiam moment, gdy wchodząc do wanny zupełnie naga, czuję najpierw chłód piany a potem, kiedy już się zanurzam – ciepło wody. Leżę sobie wtedy w wannie już lekko podniecona, wiedząc co mnie czeka dalej. Na półce obok wanny leżą przygotowane dwie jedwabne apaszki.

Chciałabym już ich użyć, ale trochę cierpliwości i droczenia się ze sobą wzmaga późniejszy odlot 😉 Dlatego czekam na użycie apaszek do momentu aż piana opadnie i zniknie. W tym czasie ocieram swoimi nogami jedna o drugą, co w śliskiej od płynu wodzie jest bardzo przyjemne, tak fajnie mizia i dodatkowo podnieca a moje ciało robi się wtedy wrażliwsze na dotyk. Piana już opadła.

Wyciągam dłoń po apaszki. Mam (czerwoną i różową). Mama kiedyś w nich chodziła i mi pozwoliła wziąć, dobrze że nie wie do czego ich używam! 😛 Związuję je za dwa rogi tak, żeby powstała jedna większa apaszka i kładę ją delikatnie na powierzchni wody.

Leżę w wannie, a jedwab delikatnie nasiąka wodą i unosi się na powierzchni. Wtedy lekko się unoszę i kiedy trafiam na apaszki one tak delikatnie dotykają i oklejają moje mokre piersi, brzuch oraz uda. Za chwilkę znów się zanurzam, apaszki znów pływają, a ja moim wrażliwym ciałkiem znowu do nich się unoszę.

Po kilku razach, kiedy jestem lekko uniesiona łapię za dolny koniec apaszki i przesuwam ją w stronę cipki. Super delikatne uczucie, kiedy tak się prześlizguje po moim ciele. Potem się zanurzam znowu ale tym razem nie pozwalam wypłynąć apaszkom na powierzchnię.

Przesuwam nimi tak, żeby ocierały się o moje łono, owijały pupę i uda. Potem, zaczynam masować łechtaczkę przez owinięte jedwabne apaszki, jest ekstra. Przesuwam nimi po całym ciele i masuję się na zmianę a potem czuję się po prostuuu… OCH!

Jeśli chcesz wiedzieć jakie to przyjemne – musisz się o tym przekonać i sama zafundować sobie taką jedwabną kąpiel – gorąco polecam. 😉

Oceń wpis!
Ocen: 0 Średnia: 0

Piszesz opowiadania?

Opublikuj je u nas!

Wyślij je na adres: [email protected]

Jakie opowiadania chcesz przeczytać?

Wypełnij anonimową ankietę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *