Pierwszy sekspozytywny portal dla kobiet o erotyce, seksie i intymności.
Artykuły

Bielizna mniej znana

Pomóż ulepszyć portal!

Wypełnij anonimową ankietę

Co przychodzi wam na myśl kiedy pada hasło „seksowna bielizna”?

Zmysłowe, fikuśne i bardzo przezroczyste haleczki? Seksowne komplety złożone ze stanika i stringów?
Eleganckie a równocześnie wyuzdane gorsety? Przyznaję się, że ja myślę właśnie o tym. Cóż, prawidłowo, ale mocno niekompletnie, bo świat erotycznej bielizny jest naprawdę ogromny.

Oczywiście tradycyjne komplety, od wieków stosowane przez kobiety jako wabik na mężczyzn nigdy z mody nie wyjdą.

Co prawda świat mocno się zmienia, technika idzie do przodu, nowe wynalazki ułatwiają albo rujnują nam życie, ale ludzkie emocje, uczucia i słabości zawsze były, są i będą takie same. Tiule, koronki i falbanki od wieków mają zatem tę samą moc i nic nie wskazuje na to, by ten stan rzeczy miał się zmienić.

Myślę jednak, że w ramach eksperymentowania warto przyjrzeć się fatałaszkom, które nie każda kobieta ma w swojej szufladzie, a które w świecie nocnej bielizny erotycznej cieszą się coraz większym powodzeniem. Absolutnym hitem ostatnich kilku lat jest peek-a-boo, biustonosz którego cechą charakterystyczną jest odsłanianie całych piersi przy równoczesnym ich podtrzymaniu i uniesieniu dzięki zastosowaniu fiszbinu.

Model ten najczęściej produkowany jest z  koronki, rzecz jasna w najseksowniejszym czarnym kolorze.

Choć pikanterii zdecydowanie nie trzeba mu już dodawać, producenci bardzo chętnie stosują w nim zmysłowe dodatki – satynowe kokardki lub sznury pereł. Bardzo gorącą propozycją na noce we dwoje jest bodystocking, czyli połączenie body z rajstopami.

Taka seksowna bielizna wykonana jest w całości z prześwitującego, siateczkowego materiału, który naprawdę nie zasłania nic a nic. Warto zwrócić również uwagę na wracające do łask pasy do pończoch – wykonywane z coraz większą precyzją, z coraz lepszych materiałów. Piękny pas to dziś dodatek nie tyle funkcjonalny co niesamowicie seksowny, dlatego naprawdę warto mieć go w swojej szafie.

Staniki bez miseczek, satynowe kokardki, perły, prześwitująca siateczka czy obcisły pas. Czyż ten świat nie jest niesamowicie seksowny?

Pomóż ulepszyć portal!

Wypełnij anonimową ankietę
Oceń!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *