Pierwszy sekspozytywny portal dla kobiet o erotyce, seksie i intymności.
Artykuły

8 najciekawszych, seksualnych imprez i wydarzeń z całego świata

Zwiedzanie świata ze swoim partnerem może wyglądać bardzo różnie. Oczywiście możecie sobie ustawić za cel za przykład zaliczenie choć jednego numerka w każdym kraju w Europie, ale to nie jedyne możliwości. Na świecie organizowanych jest mnóstwo wydarzeń związanych z seksem i seksualnością.  Przedstawię wam najciekawsze z nich, żebyście mogli łatwiej zaplanować sobie przyszły urlop.

Seattle Erotic Art Festival

Ten festiwal oczywiście odbywa się w Seattle, w USA. Pierwsza edycja odbyła się w 2002 roku. To trzydniowe wydarzenie zostało zapoczątkowane przez artystów, którzy tworzą sztukę erotyczną. Festiwal ma na celu promocję ich dzieł. Możecie zobaczyć tam naprawdę wiele. Są pokazy burleski, erotyczne filmy, warsztaty i imprezy tematyczne. To wydarzenie to idealny czas dla tych, którzy sztukę kochają równie mocno, co seks.

New Orleans Burlesque Festival

To festiwal burleski odbywający się w Nowym Orleanie w USA. Odbywa się we wrześniu i jest wręcz obowiązkową stacją dla fanów tego typu rozrywki. Nowy Orlean to miasto, które bardzo łatwo kojarzy się z seksem. To właśnie tam odradzała się współczesna burleska. W trakcie tego festiwalu uczestnicy mają okazję śledzić zmagania konkursowe między najlepszymi tancerkami. Każdy amator może również wciąż udział w warsztatach szkoleniowych!

Shinto Kanamara Matsuri

Nazywany również The Festival of the Steel Phallus, czyli Festiwal Stalowego Fallusa. Odbywa się w Kawasaki, w Japonii. Pierwsza edycja odbyła się w 1977 roku, choć tradycjami nawiązuje do legend z XVII wieku. Wedle japońskich historii dawno temu pewien demon o ostrych zębach zakochał się w pięknej kobiecie. Niestety został odtrącony. Ostre zęby posłużyły mu za narzędzie zemsty na kochankach jego wybranki. Pokonał go dopiero sprytny kowal, który skonstruował tytułowego stalowego fallusa. I to właśnie on jest głównym tematem wydarzenia, bo to właśnie to miejsce, gdzie bez problemu w trakcie parady kupisz lizaka w kształcie penisa. Obecnie wydarzenie promuje również edukację na temat zdrowia seksualnego i tematów LGBTQ.

Sydney Festival of Really Good Sex

Festiwal odbywa się w Sydney w Australii. Jego nazwa jest bardzo prosta i konkretna. Kto nie chciałby wziąć udziału w festiwalu bardzo dobrego seksu? Od 2011 roku uczestnicy spodziewają się właśnie tego i w pewien sposób to dostają. Organizatorzy oferują interaktywne warsztaty, które pomagają i edukują ludzi, którzy chcą polepszyć jakość swojego życia erotycznego. Oprócz tego uczestnicy mogą oglądać między innymi dzieła wielowymiarowej fotografii erotycznej.

Kutemajrvi Sex Festival

To wydarzenie odbywa się w Kangasniemi w Finlandii. Każdego lipca w małej, fińskiej wiosce dzieje się magia. Wszyscy uczestnicy mają okazję posłuchać świetnych koncertów z muzyką na żywo, obejrzeć występy tancerzy erotycznych oraz posłuchać wykładów najlepszych ekspertów od spraw seksu.

Folsom Street Fair

Ten wrześniowy festiwal odbywa się w San Fransisco w USA. Jest trzecim co do wielkości jednodniowym wydarzeniem plenerowym w Kalifornii! To wielka impreza z muzyką na żywo, atrakcjami karnawałowymi i stoiskami z jedzeniem. Oprócz tego uczestnicy prezentują swoje zabawki i stroje erotyczne. Spacery związanych, zakneblowanych osób ubranych w lateks i skórę nie są tam niczym dziwnym.

German Fetish Ball Weekend

Każdego roku około kwietnia lub maja w Berlinie odbywa się ten właśnie festiwal. To największa gala poświęcona fetyszom i BDSM w Europie. Weekend przepełniony jest pokazami mody, pokazami tanecznymi i imprezami w stylu bondage and discipline.

Piszesz opowiadania?

Opublikuj je u nas!

Instrukcja wysyłania opowiadania

Jakie opowiadania chcesz przeczytać?

Wypełnij anonimową ankietę
Oceń wpis!
Ocen: 0 Średnia: 0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *