Pierwszy sekspozytywny portal dla kobiet o erotyce, seksie i intymności.
Aktualności

15. urodziny LELO i Limitowana Kolekcja Jubileuszowa

LELO to jeden z ważniejszych producentów na rynku gadżetów erotycznych. Z okazji 15 lat działalności wypuścił wyjątkowy zestaw 12 zabawek dla tych, którzy lubią ostrą jazdę bez trzymanki. My postanowiliśmy zajrzeć, co znalazło się w luksusowej walizce rozkoszy.

The Foray

W tym zestawie znajdziemy absolutną podstawę do praktykowania BDSM: piórkowy teaser Cannes, teleskopowy bat Hertz, kajdanki Elena. Każdą z tych rzeczy warto mieć w szufladzie, niemniej jubileuszowe wersje od LELO (w pięknej kolorystyce, w dodatku zdobione złotem) zasługują na szczególną uwagę ze względów estetycznych.

The Obser Vatoire

To już level up – dla tych, którym teasery i kajdanki nie wystarczają. Zestaw zawiera: opaskę na oczy Kie (o nietuzinkowym wyglądzie), masażer Volonte oraz bicz Jarlsgatan. Wzrok ma tu stracić jakąkolwiek rolę, by pierwsze skrzypce zaczęły grać inne, rozpalone zmysły.

The Enfilade

Cóż… Niektórzy naprawdę rzadko mają dość i niemal zawsze chcą więcej. Z myślą o nich LELO też stworzyło zestaw, w którym można znaleźć: podwójny masażer Sense, spanker Rio, stopniowane kulki analne Fontanoso, masażer wielofunkcyjny Ax, plug Stureplan, kulki rozkoszy Dot. Tu zachwyceni będą na pewno entuzjaści seksu analnego.

Czy warto?

Bez dwóch zdań. Trudno będzie znaleźć na rynku w najbliższej przyszłości coś równie luksusowego, estetycznego i dobrego jakościowo. LELO świętuje swoje rodziny w zdecydowanie fantastyczny sposób. Na pewno nie pożałujesz, jeśli do tego świętowania się przyłączysz.

Piszesz opowiadania?

Opublikuj je u nas!

Wyślij je na adres: [email protected]

Jakie opowiadania chcesz przeczytać?

Wypełnij anonimową ankietę
Oceń wpis!
Ocen: 0 Średnia: 0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *